PTT 1.Ligine yükselen Fethiyesporun gecesi 14 Haziran 2013 Cuma günü “Majesty Tuana Park” otelde çok coşkulu bir törenle kutlandı.

Fethiyespor’un kutlamalarına başta Vali Vekili Ahmet Ali BARIŞ, Muğla Milletvekili Prof.Dr.Nurettin DEMİR ve Vali Yardımcısı Dr.Mestan YAYMAN olmak üzere çok sayıda  protokol üyesi Fethiyeli iş adamları, taraftarlar, teknik heyet ve sporcular katıldı.

Törene Federasyonumuz adına Başkanımız Mehmet TOP ile Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA’da katıldılar.

Protokol konuşmalarından sonra Fethiyesporun düzenlemiş olduğu sinevizyon gösterisi yapıldı. Daha sonra geceye katılanlar gecedeki sanatçıların konserleriyle gönüllerince  eğlendiler.

Fethiyesporun bir tarih yazarak İlimizde futbolda 1.lige çıkan ilk takım olması nedeniyle  başta kulüp Başkanımız İsmail ÖZTÜRK olmak üzere Yönetim Kurulunu, teknik heyeti, futbolcuları ve maçlarda Fethiyespor’u yalnız bırakmayan tarftarlar ile basın ve yayın kuruluşları olmak üzere emeği geçen, katkısı olan herkese amatörler adına sonsuz teşekkür eder, Fethiyesporumuza PTT 1.Liginde başarılarının devamını dileriz.

ASKF