Federasyonumuz 10.Olağan Genel Kurulu 09.09.2011 Cuma günü saat 15.00′de Muğla’da Öğretmen evinin salonunda yapıldı.

Genel Kurulda 3 aday yarıştı. 223 Delegenin oy kullandığı Genel Kurulda mevcut Başkanımız Mehmet TOP’un listesi 111 oy alarak seçimi kazanırken, Önder KAYTAN’ın listesine 75 oy, Hüseyin BÖK ‘ün listesinede 37 oy çıktı.

Mehmet TOP’un listesi aşağıdaki isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU (ASIL)                         YÖNETİM KURULU (YEDEK)

1-Mehmet TOP                                                               1-Soner ARSAL

2-Mustafa YANDIK                                                     2-Önder KIZILYAKA

3-Ali KARAKAYA                                                        3-Ahmet BİRCAN

4-Yaşar ERTOP                                                              4-Hüseyin TOPUZ

5-Sayim KESKİN                                                           5-Mesut DİM

6-Efdal BERK                                                                   6-İbrahim MEMİŞ

7-Süleyman BOZYER                                                   7-Hasan İNCE

8-Ersin KÖKSAL                                                             8-Salih YILMAZ

9-Mustafa KOÇAL                                                           9-Ercan UĞUR

DENETİM KURULU (ASIL)                             DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1-M.Ali İNCE                                                                        1-Özkan GÜMÜŞ

2-Taner Tansel TÜRKMEN                                              2-Şeref CANER

3-Mehmet ACITAŞ                                                             3-Kayıhan BABACAN

ONUR KURULU ÜYELERİ

1-Dr.İskender GENCER                                   9-Selahattin ÖZEN

2-Muhammet TOKAT                                       10-Haluk KARAMANOĞLU

3-Nuray BOZYER                                               11-Gökhan ÇAĞLAV

4-Mustafa SARUHAN                                       12-Azim KUZUCU

5-Birol AYDIN                                                    13-Halil KESİCİ

6-Mehmet GÜL                                                    14-A.Ferit TOSUN

7-Zühra DÖNMEZ                                               15-Kenan BARAN

8-Mehmet ÇAYIRLI

ÜST KURUL (KONFEDERASYON)                                       ÜST KURUL (KONFEDERASYON)

DELEGELERİ ASIL                                                                      DELEGELERİ YEDEK

1-H.Haşmet IŞIK                                                                                    1-Engin CENİKLİ

2-Mustafa YANDIK                                                                               2-Azmi ÖZKAN

3-Ali KARAKAYA                                                                                  3-Ahmet ERYILMAZ

4-Efdal BERK                                                                                            4-Alim BOZALAN

5-M.Nadi PİRCİ                                                                                       5-M.Ali ÜNLÜSOY

6-Memiş Aper YILDIRIM                                                                   6-Ersoy İLERİ

7-Bekir Sami ERDİREN                                                                         7-Özgür MİL

8-Hasan ÇERÇİ                                                                                          8-Saffet GÜLDURAN

9-İsmail YARBAŞI                                                                                   9-Fahrettin TUNCER

Seçimlerin ve yeni yönetimin İlimize ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

ASKF