SÜPER AMATÖR, 1.AMATÖR KÜME, U-18, U-16, U-14 VE U-12 LİGLERİNİN GRUP VE FİKSTÜR KURALARI ÇEKİLECEK
12.09.2022
442
4 Beğen
İlimiz 2022-2023 futbol sezonu Süper Amatör, 1.Amatör Küme, U-18, U-16, U-14 ve U-12 Liglerine ait grup ve fikstür kuraları 13.09.2022 Salı günü saat 14.00’de Federasyonumuz merkezinde katılan kulüp temsilcileri ile birlikte ilgili Tertip Kurullarınca çekilecektir.
Kulüplerimize önemle duyurulur.
ASKF
SÜPER AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR
1-Dalaman Bld.Genç.spor
2-Dalyanspor
3-Düğerek Güneşspor
4-Karaçulhaspor
5-Marmaris Genç.Tur.Tic.A.Ş.
6-Milas Bld.Beçin Genç.spor
7-Milas Gençlikspor
8-Ortaca Bld.spor
9-Ortaköyspor
10-Seydikemer Bld.spor
11-Turgutreisspor
12-Ula Bld.spor
13-Yeni Milasspor
14-Yeşilüzümlüspor
1.AMATÖR KÜMEYE KATILACAK TAKIMLAR
1-Beldibispor
2-Bitez D.P.Genç.spor
3-Bodrum Göltürkbüküspor
4-Bodrum Turkuazspor
5-Bodrum Yalı Genç.spor
6-Bozburun Bld.spor
7-Çamköyspor
8-Fethiye Gençlik ve spor Hareketi spor
9-Fethiye Yeni Mah.Kült.spor
10-Göcekspor
11-Güllük Bld.spor
12-Gündoğanspor
13-Günlükbaşıspor
14-Karaovaspor
15-Kavaklıdere Bld.spor
16-Marmaris Bld.spor
17-Marmarisgücüspor
18-Menteşe Yerküpe Beşpınarspor
19-Muğla İdmanyurduspor
20-Yerkesikspor
U-18 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR
1-Dalaman Bld.Genç.ve spor
2- Ermaş Muğlaspor
3-Fethiye 1923 spor
4-Likyaspor
5-Marmarisspor
6-Milas Erginspor
7-Milas Gençlikspor
8-Ortaca Bld.spor
9-Turgutreisspor
10-Yatağanspor
11-Yeni Milasspor
U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR
1-48 Çağdaşspor
2-Bitez D.P.Genç.spor
3-Bodrum 1925 spor
4-Bodrum Birlikspor
5-Dalyanspor
6-Ekol 2017 spor
7-Ermaş Muğlaspor
8-Fethiye 1923 spor
9-Likyaspor
10-Marmaris 1923 spor
11-Marmaris Bld.spor
12-Marmarisspor
13-Milas Erginspor
14-Milas Gençlikspor
15-Ortaca Esnafpor
16-Ortaca Bld.spor
U-14 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR
1-48 Çağdaşspor
2-1925 Menteşeoğluspor
3-Bitez D.P. Genç.spor
4-Bodrum 1925 spor
5-Bodrum Birlikspor
6-Bodrum Gençspor
7-Dalaman Atletikspor
8-Dalaman Bld.Genç.vespor
9-Datça 1923 spor
10-Dört Yıldızspor
11-Ekol 2017 spor
12-Ermaş Muğlaspor
13-Fethiye 1923 spor
14-Köyceğiz Sportif
15-Marmaris 1923 spor
16-Marmaris Bld.spor
17-Milas Gençlikspor
18-Muğla Menteşe Mrkz.Bld.spor
19-Ortaca Bld.spor
20-Ortaca Esnafspor
21-Saburhane Genç.spor
22-Turgutreisspor
234-Yalıkavak Bld.spor
24-Yeşil Marmarisspor
25-Yeşilüzümlüspor
U-12 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR
1-48 Çağdaşspor
2- 1925 Menteşeoğluspor
3-Bayırspor
4-Beldibispor
5-Bitez D.P.Genç.spor
6-Bodrum 1925 spor
7-Bodrum Birlikspor
8-Bodrum Genç.spor
9-Çamköyspor
10-Dalaman Atletikspor
11-Dalaman Bld.Genç.spor
12-Dalaman Esnafspor
13-Datça 1923 spor
14-Dört Yıldızspor
15-Düğerek Güneşspor
16-Ekol 2017 spor
17-Ermaş Muğlaspor
18-Fethiye 1923 spor
19-Fethiye Beşkazaspor
20-Fethiye Çiftlikspor
21-Fethiye Gençlik ve spor Hareketi spor
22-Fethiyespor
23-Göcekspor
24-Gündoğanspor
25-Halikarnas Genç.spor
26-Karaovaspor
27-Körfez 1940 spor
28-Köyceğiz Sportif
29-Likyaspor
30-Marmaris 1923 spor
31-Marmaris Bld.spor
32-Marmarisspor
33-Menteşe Yerküpe Beşpınarspor
34-Milas Gençlikspor
35-Muğla Genç.Hiz.veSpor
36-Muğla Menteşe Mrkz.Bld.spor
37-Ortaca Bld.spor
38-Ortakent Yahşi Genç.spor
39-Ortaköyspor
40-Saburhane Genç.spor
41-Turgutreisspor
42-Yalıkavak Bld.spor
43-Yatağanspor
44-Yatağan Sportif
45-Yeşil Marmarisspor
46-Yeşilüzümlüspor
47-Yerkesikspor