Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şubesinin düzenlemiş olduğu “Hakem ve Gözlemci Gecesi” 15 Kasım 2013 tarihinde Marmaris’te  Blue Bay Platinum Otelde yapıldı.

Çok sayıda protokol üyesi davetli hakem ve gözlemcinin katıldığı gece çok başarılı oldu ve katılanlar gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

Gecede bir konuşma yapan Federasyon Başkanımız Mehmet TOP “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuz ile Spor Kulüplerimiz ile hakem, gözlemci, antrenör ve saha komiserlerimiz ile biz bir aileyiz. Bu ailenin içersin de en zor görevi hakem arkadaşlarımız yapmaktadır.  Özellikle bu sezon Süper Amatör Ligde Play-off sisteminin getirilmesi, 1.Amatör Küme 2.leri arasında kazanack takımın Süper Amatör Lige yükselecek olması, yerel seçimler olması nedenile bütün kulüplerin başarılı olma arzusunda olmalarından dolayı sezonun zor geçeceği tahmin edilmektedir. Ancak, hakem arkadaşlarımız gerkli eğitimleri alır, kritikleri iyi takip ederlerse bu zorluğu başaracaklarına inanıyoruz. Bu geceyi düzenleyen başta Dernek Başkanımız Ali ZAĞLI olmak üzere emeği geçen ve geceye katılan herkesi tebrik ederim” dedi.

Daha sonra başarılı hakemler ile 10 yıldan fazla görev yapan gözlemcilere ödül verilirken, yeni hakemlerinde kokartları takıldı.

Geceye Federasyon Başkanımız Mehmet TOP  ile birlikte  Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA ve Merkez İlçe Temsilcimiz Memiş Alper YILDIRIM’da katıldı.

Bu güzel gece nedeniyle Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şubesi Başakan ve Yöneticilerine, İl Hakem Kuruluna ve emeği geçen, geceye katılarak katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

ASKF