Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şubesinin düzenlemiş olduğu “Hakem ve Gözlemci Gecesi” 10.02.2017 tarihinde Marmaris’te  Blue Bay Platinum Otelde yapıldı.
Geceye katılanlar  gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

Gecede Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şube Başkanı Ali ZAĞLI, İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun GÜNGÖR, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU ve TFF Amatör İşler Kurul Üyesi ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP birer konuşma yaptılar.

Federasyon Başkanımız Mehmet TOP  yaptığı konuşmada; “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuz ile Spor Kulüplerimiz ile hakem, gözlemci, antrenör ve saha komiserlerimiz ile biz bir aileyiz. Bu ailenin içersin de en zor görevi hakem arkadaşlarımız yapmaktadır. Bu geceyi düzenleyen başta Dernek Başkanımız Ali ZAĞLI ve İl Hakem Kurulu Başkanımız Ceyhun GÜNGÖR olmak üzere emeği geçen ve geceye katılan herkesi tebrik ederim” dedi.

Daha sonra başarılı hakemler ile gözlemcilere ödül verilirken, yeni hakemlerinde kokartları takıldı.

Geceye Federasyonumuz adına; Başkanımız Mehmet TOP, Federasyon Genel Sekreterimiz ve FUTSAL İl sorumlusu Mustafa YANDIK ile  Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA katıldı.

Bu güzel gece nedeniyle Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şubesi Başkan ve Yöneticilerine, İl Hakem Kuruluna ve emeği geçen, geceye katılarak katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

ASKF