Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şubesinin düzenlemiş olduğu “Hakem ve Gözlemci Gecesi” 17.01.2020 tarihinde Bodrum’da AZKA Otelde  yapıldı.
Geceye katılanlar  gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

Gecede Bodrum Kaymakamı Bekir YILMAZ, Muğla Milletvekili Burak ERBAY, Türkiye Faal Futbol Hak. ve Göz.Derneği Genel Başkanı ve TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Dr.Abdurrahman ARICI, Bodrum Belediye Başkan Vekili Ayşenaz GÜLTEKİN ÖNCEL, Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, İl Hakem Kurulu Başkanı Ali ZAĞLI ve Faal Fotbol Hak. ve Göz. Der. Muğla Şube Başkanı Muhsin ERÇETİN birer konuşma yaptılar.

Federasyon Başkanımız Mehmet TOP  yaptığı konuşmada; “Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuz ile Spor Kulüplerimiz ile hakem, gözlemci, antrenör ve saha komiserlerimiz ile biz bir aileyiz. Bu ailenin içersin de en zor görevi hakem arkadaşlarımız yapmaktadır.  Hakem ve Gözlemcilerin Amatör Futbol Müsabakalarımıza görevlendirme işini İl Hakem Kurulumuz yapmaktadır. Bu işte Federasyonumuz bir yetkisi bulunmamaktadır. Ancak hakem arkadaşlarımızın başarılı olması en çok  biz ASKF ve Futbol İl temsilcisini memnunu eder çünkü hakemlerimiz ne kadar başarılı olurlarsa müsabakalarımızda o kadar az sorun yaşanır.  Bu geceyi düzenleyen başta Dernek Başkanımız Muhsin ERÇETİN ve İl Hakem Kurulu Başkanımız Ali ZAĞLI olmak üzere emeği geçen ve geceye katılan herkesi tebrik ederim” dedi.

Daha sonra başarılı hakemler ile gözlemcilere ödül verilirken, yeni hakemlerinde kokartları takıldı. Ayrıca; gecede  Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA’ya da  hakem ve Gözlemci Camiasına yapmış oldukları katkılardan dolayı birer plaket verildi. Federasyon Başkanımızın Plaketini Türkiye Faal Futbol Hak. ve Göz.Derneği Genel Başkanı ve TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Dr.Abdurrahman ARICI verirken Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA’nın plaketini Muğla Milletvekili Burak ERBAY verdi.

Geceye Federasyonumuz adına; Başkanımız Mehmet TOP ile Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA katıldı. Eğitim Sekreterimiz ve Milas Gençlik ve Spor Kulübümüz Başkanı Ersin KÖKSAL’da kulübü adına katıldı. Ayrıca, Gecenin onur konukları arasında FİFA Kokartlı Hakemlerimizden Halis ÖZKAHYA ile Halil Umut MELER de yer aldılar.

Bu güzel gece nedeniyle Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şubesi Başkan ve Yöneticileri ile İl Hakem Kurulu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine ve emeği geçen, geceye katılarak katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.