Federasyonumuzca İlimiz hakem ve gözlemciler ile Federasyonumuz merkezinde 25.10.2016 tarihinde bir toplantı yapıldı.

Toplantıya İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun GÜNGÖR ve Kurul Üyeleri, TÜFAD Muğla Şubesi Başkan Yardımcısı Mehmet GÖRGÜLÜ, Saha Komiserleri Derneği Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN, Federasyonumuz adına da Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz ve İl Disiplin Kurulu üyesi Mustafa YANDIK, Federasyonumuz Mali Sekreteri ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA, Federasyonumuz Başkan Yardımcısı ve İl Hakem Kurulu Danışman üyesi Sayim KESKİN, Sosyal İşler Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilci Yardımcısı Memiş Alper YILDIRIM ile birlikte çok sayıda hakem ve gözlemci katılmıştır.

Toplantıda Federasyon Başkanımız Mehmet TOP 2016-2017 Futbol sezonunda değişen talimatlar ile diğer talimatlar hakkında detaylı sunum yaptıktan sonra 2015-2016 Futbol sezonu hakem ve gözlemci raporlarını örnekleri ile değerlendirdi. Daha sonra İl Hakem Kurulu Başkanı Cehun GÜNGÖR sunum için Federasyon Başkanımıza teşekkür ettikten sonra hakem ve gözlemcilere gerekli açıklamaları yaptı. TÜFAD Başkan Yardımcısı ve Tertip Kurulları üyesi Mehmet GÖRGÜLÜ’de antrenörlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Çok başarılı geçen bu toplantı nedeniyle Başta İl Hakem Kurulu başkanı Ceyhun GÜNGÖR olmak üzere emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.