09-10 Nisan 2018 tarihinde İstanbul’da TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi ve Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali DÜŞMEZ başkanlığında toplanan BAL Bölge temsilcileri Türkiye 3.Ligine terfi edecek BAL Grup birincilerinin durumu ve diğer konuları görüşerek hazırladığı önerileri TFF Başkanı ve Yönetim Kuruluna sunmuştur.

Bu toplantıya TFF Amatör İşler İcra Kurulu Üyesi ve BAL 8.Grup sorumlusu olan Federasyon Başkanımız Mehmet TOP’da katılmıştır. Toplantıda BAL play-off müsabakalarından Antalya Serik Bld.spor  ile İzmir Ödemişspor arasında oynanacak müsabakanın İlimizde oynanması için Federasyon Başkanımız ve TFF Amatör İşler  ve İcra Kurulu üyesi Mehmet TOP’un büyük çabası sonucu TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Sayın Ali DÜŞMEZ’in uygun görüşü ve TFF Başkanı Sayın Yıldırım DEMİRÖREN ile TFF Yönetim Kurulunun olurları neticesinde ilimizde oynatılması  kararlaştırılmıştır.

Söz konusu müsabaka 22 Nisan 2018 Pazar günü saat 15.00’de Muğla’da Atatürk stadında oynanacaktır.

Binlerce taraftarın bu müsabaka için İlimize geleceği de dikkate alındığında İlimiz için büyük bir kazanç sağlayacağı ortadadır.

Emeği geçen katkısı olan herkese çok teşekkür ederiz.

Muğla ASKF