26-27 Şubat 2016 tarihlerinde İzmirde toplanan Konfederasyonumuz Yönetim Kurulu toplantısından sonra  Konfederasyonumuz Genel Sekreteri ve TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ERSAN, Konfederasyonumuz Genel Başkan Yardımcısı ve Spor Genel Müdürümüz Danışmanı Remzi AY ve Konfederasyonumuz Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah ALBUNAR Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ile birlikte 28.02.2016 tarihinde İlimize gelerek Federasyonumuzu ziyaret ederek incelemelerde bulundular. Federasyonumuz binasını çok beğenen yetkililer emeği geçenlere teşekkür ettiler. Federasyonumuz yetkilileride misafirlerimize günün anısına birer plaket takdim ettiler.

Misafirlerimizi karşılamada Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Mali Sekreterimiz Ali KARAKAYA’da hazır bulundular. Daha sonra Başkan Yardımcımız Sayim KESKİN‘ninde katıldığı bazı geziler yapıldıktan sonra akşam Bodrum Hava alanına giderken Başkan Yardımcımız Yaşar ERTOP‘da işyerinde ziyaret edilmiştir.

Konfederasyonumuz yetkililerinin ilimize ve Federasyonumuza yapmış oldukları bu ziyaret nedeniyle kendilerine çok teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.