Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ ve Konfederasyonumuzun üst düzey yöneticileri Federasyonumuz hizmet binasının inşaatında incelemelerde bulundular.

17 Ocak 2014 tarihinde yapılan 21. Amatör Spor Gecesi ve Ödül Törenimize katılan Konfederasyonumuz Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, Genel Başkan Vekili Adnan ERSAN, Genel Başkan Yardımcıları Ali GÜLLERİ ve Fahrettin ESERDİ ile Konfederasyonumuz Tesisler Sekreteri Selahattin ÇODUR 18.01.2014 günü kaba inşaatı biten Federasyonumuz hizmet binasında incelemelerde bulundular.

Binayı çok beğenen yöneticilerimiz Konfederasyonumuzca yapılan yardımın boşa gitmediğini çok güzel bir bina yapıldığını ve böyle bir bina görmekten son derece mutlu olduklarını belirttiler.

Ayrıca Genel Başkanımız Ali DÜŞMEZ aynı zamanda TFF Yönetim Kurulu üyesi olması nedeniyle oradan da katkı sağlamaya çalışacağını ilimizden de valilikten ve belediyeden katkı alınması halinde binanın kısa sürede bitirilerek Muğla gençliğinin hizmetine sunulmasını arzuladıklarını bildirmişlerdir.

Konfederasyon Genel Başkanımız ve üst düzey yöneticilerimizin Türkiye’nin uzak İllerinden  Muğla’ya gelerek  hem “Amatör Spor Gecemiz ve Ödül Törenimize” katılmaları hemde inşaatımızda incelemelerde bulunmaları bizleri son derece mutlu etmiştir.

Muğla ASKF Yönetim Kurulu olarak ilimizdeki spor camiamız adına başta Genel Başkanımız  Ali DÜŞMEZ olmak üzere bizleri onurlandıran yöneticilerimize şükranlarımızı sunarız.

 Muğla ASKF Yönetim Kurulu