1.Amatör Küme Play-Off müsabakasını kazanan KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR Süper Amatöre çıktı.

A Grubunda 2. olan Menteşe Yerküpespor ile B Grubunda 2. olan Köyceğiz Bld.spor ise Süper Amatöre çıkacak 3.takımı belirlemek üzere 30 Ocak  2017 Pazartesi günü saat 14.30’da Muğla’da Atatürk stadında karşılaştılar.

 KÖYCEĞİZ BLD.SPOR, MENTEŞE YERKÜPESPOR’u (3-0) Mağlup ederek, KARAOVASPOR ve GÖCEK BELEDİYESPORDAN sonra 2017-2018 futbol sezonunda Süper Amatörde yer alacak 3.takım oldu.
Bu başarılarından dolayı başta Köyceğiz Belediyespor Kulübümüz Başkanı Salih BİRİNCİ olmak üzere yönetim kurulunu, teknik ekibini,  sporcularını ve emeği geçenleri tebrik eder, Süper Amatör Ligimizde başarılarının devamını dileriz.
Müsabakayı Kavaklıdere Kaymakamı İbrahim GÜNEŞ, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet DEMİR, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil CEYLAN,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Nihat EKİNCİLER,  Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, TÜFAD Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU,  Federasyonumuz Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA,   Örgütlenme Sekreteri  Efdal BERK ve Halkala İlişkiler Sekreteri Süleyman BOZYER  ile birlikte çok sayıda Kulüp Başkanı, antrenör, yönetici ve seyirci izledi.
ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.