FUTBOL İL TEMSİLCİSİ

Ali KARAKAYA

FUTBOL İL TEMSİLCİSİ YARDIMCISI

Mustafa YANDIK

 

SÜPER AMATÖR LİG TERTİP KOMİTESİ

Başkan Ali KARAKAYA      (Futbol İl Temsilcisi)

ASİL ÜYELER

1- Serkan PAÇALI                   ( Gençlik ve Spor İl Müd.Tem.)

2- Mehmet KOÇAL                 ( ASKF Temsilcisi)

3-Mehmet GÖRGÜLÜ             ( TÜFAD Temsilcisi )

4- Yusuf  YARATICI               ( TFF Hak.ve Göz.Der.Temsilcisi )

5-Ümit Sefa GİRGİN                (TF Saha Kom.Der. Temsilcisi)

6- Niyazi GÖK                        ( Kulüp Temsilcisi )

7- Erhan ÇİFTÇİ                    ( Kulüp Temsilcisi )

8- Hasan KÖYMEN               ( Kulüp Temsilcisi )

 

1.AMATÖR KÜME TERTİP KOMİTESİ

Başkan Ali KARAKAYA      (Futbol İl Temsilcisi)

ASİL ÜYELER

1- Serkan PAÇALI                   ( Gençlik ve Spor İl Müd.Tem.)

2- Mustafa KOÇAL                 ( ASKF Temsilcisi)

3-Mehmet GÖRGÜLÜ             ( TÜFAD Temsilcisi )

4- Yusuf  YARATICI               ( TFF Hak.ve Göz.Der.Temsilcisi )

5-Ümit Sefa GİRGİN                (TFSaha Kom.Der. Temsilcisi)

6- Mehmet ÇETİN                   ( Kulüp Temsilcisi )

7- İlker TÜRK                        ( Kulüp Temsilcisi )

8- Ayşe DURAN                     ( Kulüp Temsilcisi

 

2.AMATÖR KÜME TERTİP KOMİTESİ

Başkan Ali KARAKAYA      (Futbol İl Temsilcisi)

ASİL ÜYELİKLERE

1- Serkan PAÇALI                   ( Gençlik ve Spor İl Müd.Tem.)

2- Mustafa KOÇAL                 ( ASKF Temsilcisi)

3- Mehmet GÖRGÜLÜ            ( TÜFAD Temsilcisi )

4- Yusuf  YARATICI               ( TFF Hak.ve Göz.Der.Temsilcisi )

5-Ümit Sefa GİRGİN                (TF Saha Kom.Der. Temsilcisi)

6- Neşet PALU                         ( Kulüp Temsilcisi )

7- Cemal ŞÖLEN                     ( Kulüp Temsilcisi )

8- Ümit YÖRÜK                      ( Kulüp Temsilcisi )

 

ALT YAPI LİGLERİ TERTİP KOMİTESİ

Başkan Ali KARAKAYA      (Futbol İl Temsilcisi)

ASİL ÜYELER

1- Serkan PAÇALI                   ( Gençlik ve Spor İl Müd.Tem.)

2- M.Ali İNCE                         ( ASKF Temsilcisi)

3-Mehmet GÖRGÜLÜ             ( TÜFAD Temsilcisi )

4- Yusuf  YARATICI               ( TFF Hak.ve Göz.Der.Temsilcisi )

5-Ümit Sefa GİRGİN                (TF Saha Kom.Der. Temsilcisi)

6- Adem KORKMAZ                ( Kulüp Temsilcisi

7- M.İsa BAL                           ( Kulüp Temsilcisi )

8- Mustafa KOCATEPE           ( Kulüp Temsilcisi )