Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat CENGİZ ve Futbol İl Temsilcisi Kerim ŞENTÜRK 01.04.2016 tarihinde Federasyonumuzu ziyaret ederek incelemelerde bulunmuşlardır.

Misafirler; Federasyon binamızı çok beğenmişlerdir. Ziyarette Kütahya ASKF Başkanı Murat CENGİZ İlindeki spor hakkında Federasyonumuz yetkililerine bilgi verdikten sonra Federasyon Başkanımız Mehmet TOP’a Kütahya’nın çini tabağını hediye etmiştir.

Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ise yapılan ziyaretten son derece memnun olduğunu bildirdikten sonra İlimizdeki spor hakkında bilgi vermiştir.

Ziyarette Federasyon Başkanımızla birlikte Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA’da hazır bulunmuştur.

Geceyi İlimizde geçiren konuklarımız 02.04.2016 tarihinde İzmir ASKF’nin Kuşadasında düzenlemiş olduğu Başkanlar Kurulu toplantısına katılmak üzere Federasyon Başkanımız ile birlikte İlimizden ayrılmışlardır.

Kütahya ASKF Başkanı Murat CENGİZ ve Futbol İl Temsilcisi Kerim ŞENTÜRK’e bu ziyarettleri nedeniyle çok teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.