İlimiz 1.Amatör Kümede yer alan Düğerek Güneşspor, Özpisispor ve Yerkesikspor Kulüplerimize Menteşe Belediyemizce maddi yardım yapılmıştır.

Kulüplerimizin çekleri bugün (31.10.2017) düzenlenen törenle kulüp başkanlarına Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin GÜMÜŞ tarafından verildi.

Törende konuşan Federasyon Başkanımız Mehmet TOP Menteşe Belediye Başkanımıza teşekkür ederek, Menteşe İlçemizdeki diğer spor kulüplerimize de yardım yapılmasını  talep etti.

Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin GÜMÜŞ’de bugün sadece 1.Amatör Kümede takımı bulunan kulüplerimize yardım yaptık, ancak diğer kategorilerde yer alan takımlarımıza da Belediyemizin olanakları ölçüsünde yardım edeceklerini, ayrıca malzeme ve araç desteği de verdiklerini belirtmiştir.

Düğerek Güneşsspor Kulüp Başkanımız Şahin KIRKAN ile Yerkesikspor Kulüp Başkanımız İbrahim ÇOLAK  Belediye Başkanımıza atkı ve flama takdim ettiler.

Törene Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet GÜVEN, Federasyonumuzun Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Futbol İl Temsilcimiz  ve Mali Sekreterimiz  Ali KARAKAYA, Özpisispor Kulüp Başkanımız  İsmet ŞAHİN ve Belediye Meclis üyesi Nail Kızıl’da hazır bulundu.

Belediye Başkanımız Bahattin GÜMÜŞ’ün Amatör Kulüplerimize yaptığı yardımlar nedeniyle çok teşekkür ederiz.

ASKF Yönetim Kurulu

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.