Milas Gençlikspor Kulübümüzün geleneksel hale getirerek yaptığı Geleneksel Gala Gecesi 02.06.2015 tarihinde Milas’da yapıldı.

Gecede Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin KÖKSAL, Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ve Milas Kaymakamı Fuat GÜREL birer konuşma yaparak gecenin anlam ve önemini belirtip katılanlara teşekkür ettiler.

Daha sonra 1.Amatör Kümeye çıkan Milas Gençlikspor Futbol Takımına madalyaları törene katılan protokol üyeleri tarafından takıldı.

Geceye Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ile birlikte Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA ve Sosyal İşler Sekreterimiz Memiş Alper YILDIRIM’da katıldı. Geceye TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU ve çok sayıda milaslı spor severde katıldı. Katılımcılar, müzisyenler eşliğinde  gönüllerince eylendiler.

Geceye de başta Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı ve Federasyonumuz Eğitim Sekreteri Ersin KÖKSAL olmak üzere kulübün Yönetim Kurulu üyelerine emeği geçenlere, destek olanlara ve katılanlara teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.