Milas Belediyesi desteğinde Milas Gençlik ve Spor Kulübümüzce düzenlenen 6.Halı Saha Turnuvası 19.11.2013 tarihinde düzenlenen bir törenle start aldı.

Törenin açılış konuşmasını Federasyonumuz Eğitim Sekreteri ve Milas Gençlikspor Kulübümüz Başkanı Ersin KÖKSAL yaptı. Törende Federasyon Başkanımız Mehmet TOP’da yaptığı konuşmada “Futbol çok çeşitli şekilde giderek yaygınlaştığını, bunlardan birisininde halı saha turnuvaları olduğunu söyledi. Bu turnuvada destekleri nedeniyle Milas Belediye Başkanımız Muhammet TOKAT’a teşekkür ederek katılanları emeği geçenleri ve düzenleyenleri kutladı.”

Milas Belediye Başkanı ve Milas Kaymakamının da konuşmalarından sonra Milas Belediye Başkanının vuruşu ile  halı saha turnuvası start aldı.

Turnuvaya 20 takım yaklaşık 300 sporcunun katıldığı ve 2 ay süreceği öğrenildi.

Turnuvanın açılış törenine diğer yetkililer ile birlikte Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA’da katıldı.

Başta Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin KÖKSAL olmak üzere turnuvaya katılanlara, katkı sağlayanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ASKF