Bir süre önce Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi Başkan Vekilliğine atanan Ali İNAN ve ekibi Federasyonumuza iadeyi  ziyarette bulundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi Başkan Vekilliğine atanan Ali İNAN Federasyonumuz Yöneticilerince  26.05.2014 tarihinde ziyaret edilerek başarılar dilenmişti. Bu kez Ali İNAN ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor  Dairesi Başkanlığı yetkili ve uzmanları ile birlikte 15.07.2014 tarihinde Federasyonumuza iadeyi ziyarette bulunmuşlardır.

Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkan Vekili Ali İNAN  Ziyarette “Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanlığı olarak  sorunların ve çözümlerinin Federasyonla  birlikte yürütüleceğini, İlimizde bütün branşların daha aktif hale gelebilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını ve Federasyonumuzun Spor merkezinin hizmete açılabilmesi için üzerimize ne düşüyorsa yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdikten sonra amatörlerin sorunlarının çözümü için Federasyonumuzla işbirliği yapılmasını ve kapanan Beldelerdeki spor kulüplerinin faaliyetlerine devamı için Büyükşehir Belediyesinin yardım ve destek vermesini talep etti.

Ali İNAN ve ekibini karşılamada Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ile birlikte Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA’da hazır bulundu.

Hem bu ziyaretlerin den ve hem de Federasyonumuz Spor merkezinin hizmete açılabilmesi ile Spor Kulüplerimize verilecek destek için şimdiden Muğla Büyük şehir Belediye Başkanımız Opr. Dr. Osman GÜRÜN’e ve Turizm ve Spor Dairesi Başkan Vekili Ali İNAN’a teşekkür ederiz.

ASKF