Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğinde 81 İl’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonlarınca 10-16 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenen “AMATÖR SPOR HAFTASI”  kutlama ve etkinlikleri Muğla’da da  tamamlandı.

Amatör Spor haftası kutlamaları çerçevesinde bütün ilçelerimizde onlarca branş da binlerce sporcunun katıldığı   yarışma ve etkinlikler yapıldı. Etkinlikler sonunda yarışmalara katılan sporcu ve takımlara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce ödülleri verildi.

Yılın enleri ise ödüllerini önümüzdeki aylarda Federasyonumuzca düzenlenecek olan “AMATÖR SPOR ÖDÜL TÖRENİNDE” alacaklardır.

Amatör spor haftası etkinliklerinde Başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan ÖÇALMAZ olmak üzere Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube ve İlçe Müdürlerimize, Federasyonumuz yönetim kurulu üyelerine, takımları hazırlayan her branştaki antrenör arkadaşlarımıza ve yarışma ve etkinliklere katılan sporcularımıza ve velilerine ayrıca emeği geçen katkısı olan herkese  teşekkür ederiz.

ASKF 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.