ORTACA BELEDİYESPOR U-17 TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ OLDU

ORTACA BELEDİYESPOR U-17 TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ OLDU

2014-2015 sezonu U-17 Türkiye Şampiyonası Konya’da oynanan final müsabakaları ile sona erdi.

Yerel liglerde  1436 U-17 takımı arasından  Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan 121 takımın katılımıyla 02 Nisan 2015 tarihinde başlayan müsabakalar Çayırovaspor’un birinciliği ile sonuçlandı.

25-26 Nisan 2015  tarihlerinde Konya’da  oynanan final müsabakasını Hatay Payas Belediyespor’u 3-0 yenen Çayırovaspor kazanırken, üçüncülük müsabakasını 1-1’lik eşitliğin ardından yapılan uzatma süresinde bulduğu golle Ortaca Belediyespor’u 2-1 yenen Giresunspor elde etti.
Final müsabakalarından sonra dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ERSAN, TASKK Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah ALBUNAR, Federasyon Başkanımız ve Amatör İşler Kurul Üyesi  Mehmet TOP, Konya Futbol İl Temsilcisi Hacı İbrahim SAMUR ve ASKF yetkilileri törenle verdi.
Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ile birlikte Yönetim Kurulu Üyemiz ve Örgütlenme Sekreterimiz Efdal BERK’de müsabakaları izledi.
Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak başta Hasan KARAÇELİK ve Kulüp Başkanımız Metin YILDIRIM olmak üzere Yönetim Kurulu ile Teknik sorumlu Serdar IŞIK hocamıza  ve sporcularımıza,  destek veren emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarak, Ortaca Belediyespor U-17 takımımızı yürekten kutlarız.

MUĞLA ASKF

3 Yorum

 • efdal berk 28 Nisan 2015 at 05:55 Reply

  TÜRKİYE 4.CÜSÜ OLMAK DA BAŞARIDIR AMA BENİM İZLEDİĞİM KADARIYLA ORTACA BELEDİYESPOR TURNUVADA Kİ 4 TAKIM İÇİNDE GİRESUNSPOR İLE BİRLİKTE EN İYİ OYUN SERGİLEYEN TAKIMDI,EĞER İLK MAÇIN SON DAKİKASINDA DİREKTEN DÖNEM GOL OLSAYDI ORTACA BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI İDİ,TEBRİ
  KLER ÇOCUKLAR MUĞLAYI EN İYİ ŞEKLİDE TEMSİL ETTİNİZ.

 • efdal berk 28 Nisan 2015 at 05:55 Reply

  TÜRKİYE 4.CÜSÜ OLMAK DA BAŞARIDIR AMA BENİM İZLEDİĞİM KADARIYLA ORTACA BELEDİYESPOR TURNUVADA Kİ 4 TAKIM İÇİNDE GİRESUNSPOR İLE BİRLİKTE EN İYİ OYUN SERGİLEYEN TAKIMDI,EĞER İLK MAÇIN SON DAKİKASINDA DİREKTEN DÖNEM GOL OLSAYDI ORTACA BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI İDİ,TEBRİKLER ÇOCUKLAR MUĞLAYI EN İYİ ŞEKLİDE TEMSİL ETTİNİZ.

 • Hidayet Öztürk 28 Nisan 2015 at 13:09 Reply

  Başarılı olan sporcu kardeşlerimizi tebrik ederim. Ortaca Bldspor yaptığı altyapı hamlesi ve yatırımla daha güzel yerleri hak ediyor. Kutlarım emeği geçenleri.

 • Bir cevap yazın