İimiz 1.Amatör Küme A Grubunda yer alan Ortaköyspor Kulübümüz 1.yıldönümü nedeniyle  Dayanışma ve Dostluk gecesi düzenledi. Gece; 22.11.2019 tarihinde Altaş Dinlenme Tesislerinde yapıldı.

Gecede kulüp yöneticisi İlker TÜRK’ün açılış konuşmasından sonra Menteşe Belediye Başkan Vekili Levent ÜNVER, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İLMAN ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP günün anlam ve önemine ilişkin birer konuşma yaptılar.

Federasyon Başkanımız Mehmet TOP yaptığı konuşmada “yaklaşık 1 yıl önce kurulan Ortaköyspor kulübümüz aynı yıl katıldığı 2.Amatör Kümede en fazla seyirci önünde müsabakalarını oynayarak şampiyon olup 1.Amatör Kümeye çıkmıştır. Şampiyonluk kupasını 13 Aralık 2019 tarihinde yapacağımız Amatör Spor Ödül Töreninde kendilerine vereceğiz. Kurulduğu yıl itibariyle çok başarılı bir sezon geçirerek şampiyon olan Ortaköyspor Kulübümüzü başta Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu olmak üzere teknik ekibini, futbolcularını ve takımını yalnız bırakmayan Ortaköylü taraftarlara ve bu kulübe destek olanları tebrik edip başarılarının devamını dilerim”dedi.

Daha sonra çeşitli etkinlik ve çekilişlerle devam eden gece geç saatlere kadar katılımcıların müzik eşliğinde eğlencesiyle devam etti.

Geceye Federasyonumuz adına; Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK, Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA ile Tesiler Sekreterimiz ve Düğerek Güneşspor Kulüp Başkanı Şahin KIRKAN katıldı.

Birlik beraberlik ve dayanışma gecesi nedeniyle emeği geçenleri ve katılımcıları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.