Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce organize edilen 104. Yılında Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü’ne  binlerce kişi katıldı.

Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğümüzce  Cumhuriyet Meydanına kurulan dev Led Ekranda Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hazırlatılan Sarıkamış Videosunun da izletildiği yürüyüş öncesinde tüm katılımcılara özel olarak hazırlanan Bere, atkı ve eldiven dağıtıldı. Dev Türk Bayraklarının altında gerçekleştirilen yürüyüşe; Vali Vekili Fethi ÖZDEMİR, İl protokolü, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer İLMAN, Önceki İl Müdürümüz Serkan  ÖÇALMAZ, Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK, Mali Sekreterimiz Ali KARAKAYA ,Sosyal İşler Sekreterimiz Memiş Alper YILDIRIM ve bir çok daire müdürü ve geniş bir basın mensubu gurubu katılırken Muğla haklıda 7 den 77 ye büyük ilgi gösterdi.

Yürüyüş öncesi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hazırlanan Video, Cumhuriyet Meydanına kurulan Dev led ekrandan katılımcılara izletildi ve Kuran’ı Kerim Tilaveti ile şehitlerimiz için dua okundu. Yürüyüşün ardından Şehitler Anıtı  önünde tüm katılımcılara Muğla Gençlik Merkezleri tarafından hazırlanan Lokma ikram edildi.

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, yürüyüşe katılan, destek veren ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.