Seydikemer Bld.spor Kulübümüzün Sosyal Tesislerinin açılışı 17.02.2020 tarihinde görkemli bir törenle yapıldı.

Tesisin açılış töreninde Kulüp Başkanı Hasan KÖYMEN, Federasyonumuz Başkanı Mehmet TOP, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İLMAN, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup OTGÖZ ve Seydikemer Kaymakamı Haktan GÖKÇEKUYU birer konuşma yaptılar.

Federasyon Başkanımız Mehmet TOP yaptığı konuşmada; “Yıllardır birçok tören ve etkinliklere katılıyoruz ama beni en çok mutlu eden amatörler için yapılan spor tesislerinin açılışlarıdır. Şampiyonluklar, küme düşme ve çıkmalar gelip geçicidir ama tesisler kalıcıdır. Amatörler için 2 şeyi çok önemsiyorum birisi vefa diğeri de spor tesisi yapımıdır.

İşte Seydikemer Belediyespor kulübü büyük bir vefa örneği göstererek bu kulübün kurucusu ve yıllarca Başkanlığını yapmış olan Merhum Mehmet GÜNAY abimizin adını bu tesislere vermiştir. Bu ismi düşünen ve onaylayan Kulübümüz Başkan ve yöneticilerine çok teşekkür ederim.

Diğer taraftan birçok profesyonel takımı bulunan spor kulüplerinde dahi olmayan bu güzel Sosyal Tesisin yapımı nedeniyle başta Kaymakamımıza, Seydikemer Belediye Başkanımıza ve bu tesisin yapımında sponsor olarak destekte bulunan bütün kişi ve kuruluşlara teşekkür ederim.

Bir taraftan Devletimizin olanakları ölçüsünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce, diğer taraftan Belediyelerimizce İlimizde tesis yapımı ve yenilenmesi hızla devam etmektedir. Tesisi yapan herkese Amatörler adına teşekkür ederim.

Seydikemerlilerin bir diğer şansıda kendisiyle ve herkesle barışık olan çok değerli bir kulüp Başkanına sahip olmalarıdır. Kulüp Başkanı yönetim kurulu ile birlikte hem kulübün sportif başarısı için  büyük bir özveri ile çalışıyor, hem de tesisi bitirebilmek için çalmadık kapı bırakmadı. Ben Kulüp Başkanı Hasan KÖYMEN kardeşime ve yönetim kuruluna bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Tesisin yapımında maddi ve manevi  katkıda  bulunanlara plaket takdiminden sonra, tesisin açılışı yapılarak protokol üyelerince tesis incelendi.

Seydikemer Belediyespor Kulübümüzün Sosyal Tesislerinin açılışına Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ile birlikte Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK, Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA ve Örgütlenme Sekreterimiz Efdal BERK ile birlikte Fethiye’deki bir çok spor kulübümüz Başkan ve yöneticileri de törende hazır bulundular.

Bu güzel tesisin Seydikemerimize hayırlı olması dileklerimizle, tesisin yapımında emeği geçen katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

ASKF 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.