02 ve 03 Mart 2019 tarihlerinde Muğlayı ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU Milas’da yeni yapılan sentetik çim yüzeyli futbol sahasının açılışını yaparak Milas’daki Amatör Spor Kulüplerine malzeme yardımı yaptı. Daha sonra Muğla’ya geçen Bakan Muğla’da Uluslararası Gençlik Merkezini ziyaret ederek öğrenci aileleri ile buluştu sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde “Gençlerle Demokrasi Buluşması” paneline katıldıktan sonra ASKF Yöneticileri, Spor İl Temsilcileri ve Spor Kulüpleri ile bir toplantı yapan Bakan Marmaris’e geçerek orada inceleme ve ziyaretlerde bulunarak 03.03.2019 tarihinde Ankara’ya döndü.

Bakanımızın ziyaretine Spor Hizmetleri Genel Müdürümüz Mehmet BAYKAN’DA eşlik etmiştir.

Milas sahasına gelişinde Federasyon Başkanımızca çiçek verilen Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na  Kulüp Başkanları ve İl Temsilcileri ile yapılan toplantıda da Federasyon Başkanımız Mehmet TOP tarafından  plaket takdim edilmiştir.

İlimizi ziyaret ederek incelemede bulunan Gençlik ve Spor Bakanımız ve Spor Hizmetleri Genel Müdürümüze teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.