Muğla Telekom Masa Tenisi Takımı 1.Lige yükseldi.

Muğla Telekomspor Kulübü Büyük Erkekler Masa Tenisi Takımı 13-15 Nisan 2012 tarihlerinde Kütahya’da yapılan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2. Lig 4 Etap maçları sonunda grubunda 3. olarak Masa Tenisi Federasyonu 1. Ligine  yükseldi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2. Liginde yer alan 13 takımın 4 Etap maçları sonunda; Muğla Türk Telekomspor Büyük Erkekler Masa Tenisi Takımı grup ikincisi ile aynı puanda olmasına rağmen, averajla grupta 3. olarak ligi tamamladı. Antrenör Necati Çetin yönetimindeki Coşkun Sönmez, Murat Günay, Demir Ali Pişkin ve Mehmet Kaya’dan oluşan takım bundan sonra 1.Ligde ter dökecek.

Ayrıca; aynı turnuvada Muğlaspor Masa Tenisi Takımıda 2.ligde yerini koruyarak önümüzdeki sezonda Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2.liginde oynamaya devam edecek.

Söz konusu müsabakaları izlemek üzere Kütahyaya giden Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ile Yönetim Kurulu üyemiz Ali KARAKAYA’da müsabakaların bir bölümünü izlediler.

Her iki takımımızıda almış oldukları başarılı sonuçlar nedeniyle kutluyor, Telekomspor Masa Tenisi Takımının 1.ligdede İlimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor başarılarının devamını diliyoruz.

ASKF