2020-2021 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligde 2.Bölge şampiyonu olarak TFF 3.ligine çıkan KUŞADASISPOR kupasını aldı.

Ziraat Türkiye Kupası 1.Eleme turu,

KUŞADASISPOR – MODAFEN

müsabakası öncesi Kuşadası Özer Türk Stadında düzenlenen törende Kuşadasısporun şampiyonluk kupasını TFF Başkan Vekili ve TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ verdi.

Kupa Törenine Kuşadası Belediye Başkanı Ömer GÜNEL,TFF Ege Bölge Müdürü Hamdi KUTVAL, TASKK Eğitim Sekreteri ve Federasyonumuz Başkanı Mehmet TOP, Aydın ASKF Başkanı Hasip ARIKAN, Manisa ASKF Başkanı Erol TİMUR, Denizli ASKF Başkanı Ayşe SARIKAYA ve İzmir ASKF Başkanı Efkan MUHTAR katıldı.

Genel Başkan Ali Düşmez kupa töreninde yaptığı konuşmada; “Kuşadasıspor büyük bir emeğin ardından geçen sezon TFF 3. Lig’e yükseldi. Bu başarıdan dolayı tüm Kuşadasıspor camiasını Başkanımız Sayın Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve şahsım adına kutluyorum” dedi.

Daha sonra Ali DÜŞMEZ Başkanlığında ilgili ASKF Başkanları ve Futbol İl Temsilcileri ile Ege Bölge Müdürü Hamdİ KUTVAL’ın da katıldığı Bölge toplantısı yapıldı. Bölge ASKF Başkanlarının ve İl Temsilcilerinin sorun ve taleplerini dinleyen Genel Başkanımız Ali DÜŞMEZ gelişmeler hakkında gerekli açıklamalarda bulundu.

Çok verimli ve başarılı bir toplantı oldu.