Türkiye Oryantiring Federasyonu “14 Yaş ve Altı Mavi Grup Şampiyonası” 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde İlimizde yapılacaktır.

571’i sporcu olmak üzere yaklaşık 800-900 kişilik bu organizasyon nedeniyle İlimize gelen Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer AKYÜZ (Muğla’nın Fethiye İlçesinden olması nedeniyle Topuklu Efe diye biliniyor) İlimize geldi.

Hacer AKYÜZ Bodrum Havaalanında Federasyon Başkanımız ve aynı zamanda Türkiye Oryantiring Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi olan Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Eğitim Sekreterimiz Ersin KÖKSAL tarafından karşılandı.

Daha sonra Türkiye Oryantirin Federasyonu Başkanı Hacer AKYÜZ, Oryantiring Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi olan Mehmet TOP, sırasıyla Muğla Valisi Amir ÇİÇEK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mansur HARMANDAR, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Recep GÜRSOY’u ziyaret ederek etkinliğe davet ettiler.

Valimiz Amir ÇİÇEK’in ziyaretinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan ÖÇALMAZ ile Dünya Şampiyonu ve rekortmeni Okçumuz Yeşim BOSTAN, Okçuluk Antrenörü Tahir KARATAŞ ve Türkiye Oryantiring Federasyonu önceki Başkanı Mehmet GENÇ ile eski Milli Oryantiring sporcusu Havva TARIMSEVEN’de hazır bulundu.

İlimizde 29-30 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Türkiye Oryantiring Federasyonunun 14 Yaş ve Altı yarışlarına katılan tüm sporcu antrenör ve yöneticiler ile bu yarışlara katkı sağlayan ve emeği geçenelere teşekkür ederiz.

ASKF

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.