Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Muğla Şubesince 17.06.2016 Cuma günü iftar yemeği verilerek 2015-2016 sezonunda başarılı olan antrenörlere ödülleri verildi.

İftar yemeğine ve ödül törenine diğer protokol üyeleri ile birlikte Federasyonumuz adına Başkanımız Mehmet TOP ve Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA’da katıldı.

Başkanımız Mehmet TOP törende yaptığı konuşmada;” 2015-2016 sezonunu geçtiğimiz hafta oynattığımız  müsabakalar ile sonuçlandırdık. Geçtiğimiz sezon 12 kategoride 55 kulübümüz 195 takımla liglerimize katıldı. 43 futbol sahsında oynattığımız müsabakalara 3.561 futbolcu faal olarak katıldı. Bu futbolcuların eğitimini siz değerli antrenör arkadaşlarımız verdi, sizi tebrik ediyorum. Geçtiğimiz sezon 1.399 müsabaka oynatıldı. Bu büyük organizasyonu Federasyonumuz gerçekleştirirken başta Sayın Valimizin, Büyükşehir Belediye Başkanımızın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüzün, İlçe Müdürlerimizin, İlçe Belediye Başkanlarımızın, Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanlığının, Futbol İl Temsilcisinin, TÜFAD’ın, Hakem Dernek ve Hakem Komitesinin, Saha Komiserleri Derneğinin ve diğer ilgililerin destek ve yardımlarıyla gerçekleştirdik. Bize yardım ve destek olan herkese teşekkür eder, ödül alan antrenör arkadaşları kutlar, bu yemek ve tören nedeniyle başta Dernek Başkanımız Alaaddin NAGANLU olmak üzere emeği geçenleri ve katılanları tebrik ederim” dedi.

Diğer konuşmalardan sonra başarılı antrenörlerin ödülleri protokol üyeleri ve TÜFAD yöneticileri tarafından verildi.

TÜFAD Muğla Şubesini bu başarılı etkinliğinden dolayı kutlar, antrenörlerimize yeni sezonda başarılar dileriz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.