Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Muğla Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen başarılı antrenörler ödül töreni  26 Temmuz 2018 tarihinde Muğla CNS Tesislerinde yapıldı.

Ödül törenine diğer protokol üyeleri ile birlikte Federasyonumuz adına Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ile Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA’da katıldı.

Başkanımız Mehmet TOP törende yaptığı konuşmada; Geçtiğimiz sezon 12 kategoride 66 kulübümüz 237 takımla liglerimize katıldı. 40 futbol sahasında 1.743 maç oynatıldı. Bu müsabakalara 4.112 futbolcu faal olarak katıldı. Bu futbolcuların eğitimini siz değerli antrenör arkadaşlarımız verdi. Bugün burada ödül alsın almasın bütün antrenör arkadaşlarımızı bu emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca, U-14 de Türkiye 3.olan B.B. Bodrumspor U-14 ile U-16 lar da Türkiye 3.olan Muğlaspor U-16 takımlarımızın teknik elamanlarını ayrıca kutluyorum. Bugün yapılan Genel kurulda güven tazeleyen Başkanımız Alaaddin NAGANLU ve yeni Yönetimini tebrik ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.   Ödül alan antrenör arkadaşları kutlar, bu yemek ve tören nedeniyle başta Dernek Başkanımız Alaaddin NAGANLU olmak üzere emeği geçenleri ve katılanları tebrik ederim” dedi.

Diğer konuşmalardan sonra başarılı antrenörlerin ödülleri protokol üyeleri ve TÜFAD yöneticileri tarafından verildi.

TÜFAD Muğla Şubesini bu başarılı etkinliğinden dolayı kutlar, antrenörlerimize yeni sezonda başarılar dileriz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.