Türkiye Futbol Federasyonu ve TÜFAD Muğla Şubesi işbirliğinde 16-26 Şubat 2016 tarihleri arasında TFF GRASSROTS-C Antrenör lisans kursu düzenlenmiştir.

Kursa 30 aday katılmış ve kursu TFF kurs eğitimcileri olarak Sercan GÖRGÜLÜ  ile Yusuf TEPEKULE tarafından verilmektedir.

Kursla ilgili olarak TÜFAD Muğla Şubesi 24.02.2016 tarihinde bir gala yemeği düzenlemiş yemeğe Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman GÜRÜN, Menteşe Kaymakamı Zeki ARSLAN, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ, önceki Milletvekillerimizden Prof.Dr.Gürol ERGİN, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Devrim KARAKUŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor Menteşe İlçe Müdürü Mutlu UZUN, kurs hocaları Sercan GÖRGÜLÜ ve Yusuf TEPEKULE, TÜFAD Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU ve Yöneticileri ile İl Hakem Kurulu üyesi Kazım GÜLER, Saha Komiserleri Derneği Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN katılmıştır.

Gala yemeğine Federasyonumuz adına da Federasyonumuz Başkanı Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK,  Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA  ve Sosyal İşler Sekreteri Memiş Alper YILDIRIM katılmıştır.

Çok samimi bir ortamda geçen gala yemeği ve İlimize kazandırılacak olan 30 yeni antrenör için başta TÜFAD Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU ve Yönetim Kurulu olmak üzere kurs hocalarına, emeği geçenlere ve kursa katılan antrenör adaylarına teşekkür ederiz.

ASKF