Türkiye Oryantiring Federasyonunun faaliyet programında yer alan “14 Yaş ve Altı Mavi Grup Şampiyonası” 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde İlimizde yapıldı.

23 İlden 571’i sporcu olmaz üzere yaklaşık 900 kişinin katıldığı organizasyonun 1.günü 29.04.2017 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kampüsünde 2.günü ise 30.04.2017 tarihinde Menteşe İlçesinde yapıldı.

2.gün yarışları sonunda dereceye giren sporcu ve takımlara kupa, madalya ve başarı belgeleri Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Federasyon Başkanımız ve Türkiye Oryantiring Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet TOP, Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mutlu UZUN, Federasyonumuz Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, yarışlar etkinlik direktörü Muhammet SAY, müsabakaların başhakemi Ramazan KULAKOĞLU, Federasyonumuz Mali Sekreteri Ali KARAKAYA, Sosyal İşler Sekreteri Memiş Alper YILDIRIM ve Menteşe Belediyesi Spor Sorumlusu Ahmet Niyazi ÇAĞLAR tarafından verildi.

Ödül töreninde yarışlara yaptığı katkıları nedeniyle Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ’e Türkiye Oryantiring Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet TOP tarafından plaket verildi.

Çok başarılı geçen yarışlara katkıları nedeniyle başta Muğla Valimiz Amir ÇİÇEK, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mansur HARMANDAR, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Recep GÜRSOY ve Muğla Ticaret Odası Başkanı Bülent KARAKUŞ’a katkıları nedeniyle, Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer AKYÜZ ve Yönetim Kuruluna da bu yarışları İlimize vermeleri nedeniyle Federasyonumuz adına teşekkür ederiz.

Ayrıca; yarışlara katılan tüm sporcu, Kulüp Başkan ve yöneticileri, antrenörler ve hakemler ile görev alan hizmeti olan herkese Federasyonumuz adına teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.