2017-2018 futbol sezonu U-11 Ligi  Miniminikler Şenliği 27.06.2018 tarihinde oynanan play-off müsbakaları ile tamamlandı.

U-11 Ligi  Miniminikler Şenliği  38 takımın katılımıyla 17.03.2018 tarihinde başlamış, 09.06.2018 tarihinde bitmiş ve gruplarında birinci olan toplam 4 takıma tek devreli lig ve puan usulüne göre play -off müsabakası yaptırılmıştır.

Play-Off Müsabakaları da 19.06.2018 tarihinde başlamış ve 27.06.2018 tarihinde oynanan müsabakalar ile bitmiştir.

Buna göre :

İl Birincisi  Bodrum 1925spor

İl İkincisi  Milas Gençlikspor

İl Üçüncüsü   Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

İl Dördüncüsü  Ortaca Esnafspor

takımları olmuştur.

Müsabakalar sonunda Bodrum 1925 spor’un  Şampiyonluk Kupasını Vali Yardımcısı  Mehmet Fikret ÇAVUŞ verirken, Play-Off da mücadele eden minik futbolcuların madalyalarını ise törene katılan protokol üyeleri taktı.

Oynanan final müsabakalarını Vali Yardımcısı Mehmet Fikret ÇAVUŞ, Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mutlu UZUN, Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan PAÇALI,  TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, TFFHGD Şube Başkanı Ali ZAĞLI, ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Futbol İl Temsilcisi ve ASKF Mali Sekreteri Ali KARAKAYA, Türkiye Saha Komiserleri Derneği Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN, TÜFAD Şube Başkan Yardımcısı Mehmet GÖRGÜLÜ ve çok sayıda sporsever izledi. 

U-11 Miniminikler takımlarını bu başarıları nedeniyle başta Kulüp Başkanlarımız ve Yönetim Kurulları olmak üzere Futbolcuları, teknik heyeti ve emeği geçenleri yürekten kutlarız.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.