2021-2022 Futbol Sezonunda U-12 ve U-11 liglerinin   grup ve fikstür kuraları  29 Mart 2022 Salı günü saat 14:00′de Federasyonumuz Merkezinde çekilecektir.

Kura çekimi Alt Yapı ligleri Tertip Komitesince bu liglere katılacak takımların kura çekimine katılacak temsilcileri huzurunda yapılacaktır. Söz konusu ligler 16-17 Nisan 2022′de başlatılması planlanmaktadır.

U-12 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 48 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-1925 Menteşeoğlu spor

2-Bayırspor

3-Beldibispor

4-Bitez D.P. Genç.spor

5-Bodrumspor

6-Bodrum 1925 spor

7-Bodrum Birlikspor

8-Bodrum Genç spor

9-Bodrum İdman Yurdu

10-Dalaman Atletikspor

11-Dalaman Bld.Genç.spor

12-Dalaman Esnafspor

13-Datça 1923 spor

14-Dört Yıldızspor

15-Düğerek Güneşspor

16-Fethiye 1923 spor

17-Fethiye Çiftlikspor

18-Fethiyespor

19-Göcekspor

20-Karaçulhaspor

21-Karaovaspor

22-Körfez 1940 spor

23-Köyceğiz Sportif

24-Köyceğizspor

25-Likyaspor

26-Marmaris 1923 spor

27-Marmaris Bld.spor

28-Marmarisspor

29-Menteşe Yerküpe Beşpınarspor

30-Milas Gençlikspor

31-Muğla Menteşe Mrkz.Bld.spor

32-Muğlaspor

33-Ortaca Bld.spor

34-Ortaca Esnafspor

35-Ortakent Yahşi Genç.spor

36-Saburhane Genç.spor

37-Turgutreisspor

38-Yatağan Sportif

39-Yatağanspor

40-Yerkesikspor

41-Yeşil Marmarisspor

42-Yeşilüzümlüspor

43-Halikarnas Genç.spor

44-Esenköyspor

45-Bodrum Turkuazspor

46-Menteşe Yıldızspor

47-Marmaris Çelikspor

48-Muğla Genç.Hiz.ve Spor

U-11 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 41 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-1925 Menteşeoğlu spor

2-Bayırspor

3-Bitez D.P. Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor

5-Bodrum Birlikspor

6-Bodrum Genç spor

7-Bodrum İdman Yurdu

8-Dalaman Atletikspor

9-Dalaman Esnafspor

10-Datça 1923 spor

11-Düğerek Güneşspor

12-Ekol 2017 spor

13-Fethiye 1923 spor

14-Fethiye Beşkaza Genç.spor

15-Fethiye Çiftlikspor

16-Fethiyespor

17-Göcekspor

18-Halikarnas Genç.spor

19-Karaçulhaspor

20-Karaovaspor

21-Konacıkspor

22-Körfez 1940 spor

23-Köyceğiz Sportif

24-Likyaspor

25-Marmaris 1923 spor

26-Marmaris Bld.spor

27-Milas Gençlikspor

28-Muğlaspor

29-Ortaca Bld.spor

30-Ortakent Yahşi Genç.spor

31-Saburhane Genç.spor

32-Turgutreisspor

33-Yatağan Sportif

34-Yatağanspor

35-Yeşil Marmarisspor

36-Yeşilüzümlüspor

37-Köyceğiz Bld.spor

38-Dört Yıldızspor

39-Menteşe Yıldızspor

40-Bodrum Turkuazspor

41-Muğla Genç.Hiz.ve Spor

Yukarıda belirtilen listede yer alıp da katılmak istemeyen kulüpler  ile listede yer almayıp katılmak isteyen kulüpler durumlarını 28 Mart 2022 Pazartesi günü saat 12.00 ye kadar Federasyonumuza yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir.

Önemle duyurulur.

ASKF