İlimiz 2019-2020 Futbol Sezonu  U-13 ve  U-11  liglerine katılacak takımlarımızın fikstür kuraları 19.02.2020 tarihinde Federasyonumuzda çekildi.

Buna göre;

a) U-13 Ligi  A Grubu, B Grubu ve D Grubu 14-15 Mart 2020 tarihlerinde , C Grubu ve E Grubu ise 07-08 Mart 2020 tarihlerinde başlayacak.

İLK HAFTA MÜSABAKALARI

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 14-15 Mart 2020

Konacıkspor / Bodrum 1925 spor

Yalıkavak Bld.spor / Turgutreispor

Bitez D.P.Genç.spor / Halikarnas Genç.spor

Bodrum Birlikspor / Ortakent Yahşi Genç.spor

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 14-15 Mart 2020

Milas Bld.Örenspor / Karaovaspor

Yatağan Sportif  / Bodrum Yalı Genç.spor

B.B.Bodrumspor / Milas Bld.Beçin Genç.spor

Milas Gençlikspor / Yeni Milasspor

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 07-08 Mart 2020

Muğla Atletikspor / Yeşil Marmarisspor

Datça 1923 spor / 48 Çağdaşspor

Muğlaspor / Marmaris 1923 spor

Mimarasspor / Saburhane Genç.spor

Düğerek Güneşspor / Muğla Üniversitesi

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 14-15 Mart 2020

Ortaca Esnafspor / Köyceğiz Bld.spor

Ekol 2017 spor / Ortaca Bld.spor

Köyceğiz Sportif / Dalaman Atletikspor

Dalaman Bld.Genç.spor / Körfez 1940 spor

E GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 07-08 Mart 2020

Likyaspor / Fethiye Genç.ve Spor Hareketi spor

Göcekspor / Çamköyspor

Fethiyespor / Esenköyspor

Fethiye Beşkaza Genç.spor / Seydikemer Bld.spor

Karaçulhaspor (Bay)

a) U-11 Ligi  A, B, E, F ve G Grupları 14-15 Mart 2020 de,  C ve  D Grupları ise  07-08 Mart 2020 tarihlerinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 14-15 Mart 2020 

Turgutreisspor / B.B.Bodrumspor

Yalıkavak Bld.spor / Konacıkspor

Bodrum Birlikspor / Halikarnas Genç.spor

Ortakent Yahşi Genç.spor / Bitez D.P. Genç.spor

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 14-15 Mart 2020

Milas Bld.Beçin Genç.spor / Bodrum 1925 spor

Karaovaspor / Bodrum İdmanyurdu

Milas Gençlikspor / Yatağan Sportif

Menteş Gençlikspor (Bay)

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 07-08 Mart 2020  

Muğla Menteşe Merkz.Bld.spor / Muğla Atletikspor

Muğlaspor / Yerkesikspor

48 Çağdaşspor / Muğla Üniversitesi

Düğerek Güneşspor / Ortaköyspor

Saburhane Genç.spor (Bay)

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 07-08 Mart 2020 

Marmaris Gençlikspor / Mimarasspor

Marmaris Armutalan spor / Altın Martılar spor

Yeşil Marmarisspor / Datça 1923 spor

Beldibispor / Marmaris Bld.spor

Marmaris Çelikspor ( Bay)

E GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 14-15 Mart 2020 

Ekol 2017 spor / Körfez Gençlikspor

Köyceğiz Sportif / Körfez 1940 spor

Ortaca Bld.spor / Dalaman Atletikspor

Ortaca Esnafspor (Bay)

F GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 14-15 Mart 2020 

Dalaman Bld.Genç.spor / Göcekspor

Çamköyspor / Fethiye Çiftlikspor

Fethiye Genç.vespor Hareketispor / Likyaspor

Dalaman Esnafspor (Bay)

G GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 14-15 Mart 2020 

Fethiyegücüspor / Yeşilüzümlüspor

Karaçulhaspor / Esenköyspor

Seydikemer Bld.spor / Fethiyespor

Ölüdeniz Bld.spor (Bay)

Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz. Kulüplerimizin herhangi bir mağduriyete uğramaması için futbolculara ait lisans evraklarını eksiksiz bir şekilde en yakın tarihte Federasyonumuza teslimi gerekmektedir. Spor kulüplerimize önemle duyurulur.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.