21.si düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası 31.05.2016 tarihinde oynanan final müsabakası ile sonuçlandı.

21.si düzenlenen ve 16 takımın katılımı ile 04 Nisan 2016 tarihinde başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvası şampiyonu Çörüşspor olurken turnuvada Körfezspor ikinci oldu.

Yaklaşık 2 ay süren turnuvada 71 müsabaka oynandı. Profesyonel müsabakalardan daha fazla ilgi gören ve Muğlalı futbol severlerin 2 aydır zevkle izlediği turnuvada katılanlar şimdiden önümüzdeki sene düzenlenecek turnuvanın planlarını yapmaya başladı.
Turnuva sonunda final müsabakalarını izleyen protokol üyeleri takımların kupa ve ödüllerini verdi.
Turnuvayı Muğla Vali Vekili Salih GÜRHAN, Menteşe Kaymakamı Zeki ARSLAN, Ula Kaymakamı Ali YILMAZ, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İNANFederasyon Başkanımız Mehmet TOP,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Devrim KARAKUŞ, Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mutlu UZUN, TÜFAD Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA,   Saha Komiserleri Derneği Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN, ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, ASKF Sosyal İşler Sekreteri Memiş Alper YILDIRIM ile İl Hakem Kurulu Üyesi ve Hakem Atama Sorumlusu Kazım GÜLER ve çok sayıda sporsever müsabakayı izledi.
Genellikle centilmence ve büyük bir başarı ile geçen turnuva nedeniyle turnuvaya katılanları ve emeği geçenleri kutlarız.
ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.