20.si düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası 15 Haziran 2015 tarihinde oynanan final müsabakası ile sonuçlandı.

20.si düzenlenen ve 21 takımın katılımı ile 06 Nisan 2015 tarihinde başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvası şampiyonu Sağlıkgücü oldu.

Turnuvada Çörüşspor ikinci olurken,

Yaraşspor takımı üçüncü,

Bodrum Beledeiyespor takımıda dördüncü oldu.

Yaklaşık 2,5 ay süren turnuvada 83 müsabaka oynandı. Profesyonel müsabakalardan daha fazla ilgi gören ve Muğlalı futbol severlerin 2,5 aydır zevkle izlediği turnuvada katılanlar şimdiden önümüzdeki sene düzenlenecek turnuvanın planlarını yapmaya başladı.
Turnuva sonunda final müsabakalarını izleyen protokol üyeleri takımların kupa ve ödüllerini verdi.
Turnuvayı Muğla Vali Vekili Salih GÜRHAN, Vali Yardımcısı Mehmet Fikret ÇAVUŞ, Vali Yarımcısı Fethi ÖZDEMİR, Menteşe Kaymakamı Zeki ARSLAN, Ula Kaymakamı Ali YILMAZ, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Sağlık İl Müdürü Dr. Cihan TEKİN, Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr.Mustafa Nuri CEYHAN, Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İNAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Devrim KARAKUŞ, TÜFAD Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, Menteşe Belediye Başkan Yardımcıları Levent ÜNVER ve Mehmet GÜVEN, ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA ile İl Hakem Kururlu Üyesi ve Hakem Atama Sorumlusu Kazım GÜLER ve çok sayıda sporsever müsabakayı izledi.
Turnuvaya katılanları ve emeği geçenleri kutlarız.
ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.