19.su düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası 23 Haziran 2014 tarihinde oynanan final müsabakası ile sonuçlandı.

19.su düzenlenen ve 24 takımın katılımı ile 14 Nisan 2014 tarihinde başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvası şampiyonu Tarımspor oldu.

Turnuvada Gökovaspor ikinci olurken,

Esançayspor takımı üçüncü,

Muğla Kartalları takımıda dördüncü oldu.

Yaklaşık 2,5 aydır süren turnuvada 80 müsabaka oynandı ve baştan sona centilmenlik içersin de geçti.

Profesyonel müsabakalardan daha fazla ilgi gören ve Muğlalı futbol severlerin 2,5 aydır zevkle izlediği turnuvada katılanlar şimdiden önümüzdeki sene düzenlenecek turnuvanın planlarını yapmaya başladı.

Turnuva sonunda final müsabakalarını izleyen protokol üyeleri takımların kupa ve ödüllerini verdi.

Turnuvaya Muğla Valisi   Mustafa Hakan GÜVENÇER, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Halil ÇELİK, İl Emniyet Müdürü Veysal TİPİOĞLU, Menteşe Kaymakamı Zeki ARSLAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir ÇEKER,  ASKF Başkanı Mehmet TOP, Valilik Özel Kalem Müdürü Baki GENCEL, Tarım İl Müdür Yardımcısı Muhammed SEVİNÇ, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkan Vekili Ali İNAN, ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Saha Komiserleri Derneği Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN, İl Hakem Kururlu Hakem Atama Sorumlusu Kazım GÜLER çok sayıda Daire ve Şube Müdürü ile yüzlerce seyirci müsabakayı izledi.

Tamamen fair-play anlay ışı içersin de geçen ve örnek olacak bir şekilde sonuçlanan turnuvaya katılanları ve emeği geçenleri kutlarız.

ASKF