Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Voleybol İl Temsilciliğince ortaklaşa düzenlenen Valilik Kupası Voleybol Turnuvası sona erdi.

25 Nisan 2012’de başlayan ve 9 Kurum ve Kuruluşa ait takımın katıldığı turnuva 30 Mayıs 2012’de oynanan final müsabakası ile sona erdi.

Turnuvada Emniyet Müdürlüğü şampiyon olurken, İl Miili Eğitim Müdürlüğü ikinci, Gelispor üçüncü ve Kapalı Cezaevide dördüncü oldu.

Turnuva sonunda Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü en centilmen takım seçilirken, Oğuzhan KAPLAN  en başarılı hakem, Levent SEZGİNDE (Emniyet Müdürlüğü Antrenörü) en başarılı antrenör seçilerek plaketle ödüllendirildiler.

Turnuvada Muğla Üniversitesinden Kevser BAYKARA, Yatağan İlçe Milli Eğitim takımında Levent ÖZKAN, Sağlık Müdürlüğünden Sümer DOĞAN, Gelispordan Göksel GÖKÇEN, Emniyet Müdürlüğünden Ayhan KOYUNCU, Kapalı Cezaevi takımından Mümtaz YATAĞAN ve İl Milli Eğitim takımından da Serdar TÜREM en başarılı sporcular seçilerek madalya takıldı.

Ayrıca katılan takımlara katım belgesi verildi.

Ödül alanların ödülleri Muğla Vali Vekili Salih GÜRHAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Burhanettin HACICAFEROĞLU, ASKF Başkanı Mehmet TOP, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Arif  UYGUR, Cezaevi Müdürü Vezir GÜNEŞ, Mili Eğitim Şube Müdürü Faruk ÇELEBİ ve Voleybol İl Temsilcisi Ali İNAN tarafından verildi.

Ayrıca, Final Müasabakasını GELİ Müessese Müdürü Ercan GEBEŞ, ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA ve çok sayıda seyirci izledi.

Yaklaşık 40 gün süren ve 40 müsabakanın oynandığı turnuva çok zevkli ve çekişmeli geçmiştir.

Turnuvaya katılanları ve emeği geçenleri kutlarız.

ASKF