İlimizde 2011 yılında Ulusal ve Uluslararası alanlarda başarılı olmuş 29 branşta toplam 126 sporcu altınla ödüllendirildi.

17 Şubat 2012 Cuma günü Muğla Ticaret Odası salonunda yapılan ödül töreninde Milli olmuş 26 sporcuya yarım altın verilirken, Ulusal düzeyde başarılı olmuş 100 sporcuda çeyrek altın ile ödüllendirildi.

Ayrıca başarılı 7 antrenör ile Muğla Gençlik Merkezi Müdürlüğünde proje yapan 7 proje Koordinatörüne plaket verildi.

Törene Muğla Valisi Fatih ŞAHİN, Garnizon Komutanı J. Albay Fevzi KURŞUN, Belediye Başkan Vekili Yavuz KAYI, Muğla Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mansur HARMANDAR, Vali Yardımcısı Dr.Mestan YAYMAN, İl Emniyet Müdürü Kadir AY, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Burhanettin HACICAFEROĞLU,  Dalaman, Kavaklıdere ve Ula Belediye Başkanları ile çok sayıda Daire ve Şube Müdürü, Spor Kulübü Başkan ve Yönetici ile sporcu ve Basın Yayın Kuruluşu katıldı.

Törene Federasyonumuz adına Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Mali Sekreterimiz Ali KARAKAYA’da katıldı.
Çok başarılı ve görkemli geçen tören nedeniyle başta Valimiz Fatih ŞAHİN ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Dr. Burhanettin HACICAFEROĞLU  olmak üzere emeği geçenler ile başarılı sporcu, antrenör ve proje koordinatörlerini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

 

ASKF