Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Voleybol İl Temsilciliğince düzenlenen Voleybol Gecesi ve Ödül Töreni 09.06.2015 Salı günü Muğla Öğretmenevinde yapıldı.
Geceye Muğla Valisi Amir ATEŞ, Muğla Garnizon Komutanı Jan.Kd.Alb Halil ÇELİK, Muğla Vali Yardımcıları Mehmet Fikret ÇAVUŞ ve Fethi ÖZDEMİR, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan ÇETİNKAYA, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir ÇEKER Menteşe Kaymakamı Zeki ARSLAN, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup OTGÖZ, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İNAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Devrim KARAKUŞ ve çok sayıda voleybol branşı bulunun spor kulüplerimizin yöneticisi, voleybol sporcuları, voleybol hakem ve antrenörleri katıldı. Gecede Federasyonumuz adına Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Mali Sekreterimiz Ali KARAKAYA katıldı.
Açılış konuşmalarından sonra şampiyon takımlar ile başarılı takım ve sporcuların ödülleri verildi. Ödül töreninde voleybol branşına katkıda bulunun ve hizmet eden kişi ve kuruluşlarda ödüllendirildi. Bu kapsamda Federasyon Başkanımız Mehmet TOP’a da ödül verildi. Başkanımız ödülünü İl Emniyet Müdürü Hakan ÇETİNKAYA’dan aldı.
Çok başarılı geçen gece nedeniyle Başta Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer DOKUCU ve Muğla Voleybolun Yaşatma ve Geliştirme Derneği Başkanı Alaattin VAROL olmak üzere emeği geçenleri ve katılanları kutlarız.
ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.