Voleybol İl Temsilciliğimizce düzenlenen Voleybol Gecesi 31 Mayıs 2013 tarihinde Muğla Öğretmenevinde yapıldı.

 

2012-2013 Voleybol Sezonu sonucu ödüle layık görülenler  ile başarılı takım ve voleybolcular ayrıca Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Federasyonumuz ve Voleybol İl Temsilciliğince düzenlenen Kurumlar arası Valilik Kupası Voleybol Turnuvasında dereceye giren takımlarda kupalarını bu törende aldılar.

Törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir ÇEKER, Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT, ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Voleybolun önceki İl Temsilcileri ile şimdiki İl Temsilcisi, Voleybol Branşında faaliyeti olan Spor Kulüpleri, Voleybol hakem ve antrenörleri ile Basın ve Yayın Kuruluşları katıldı.

Törende Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer DOKUCU ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Bekir ÇEKER günün anlam ve önemine binaen birer konuşma yaptılar.

Daha sonra törene katılan yetkililer tarafından ödüle layık görülenlerin ödülleri verildi. Bu çerçevede Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ‘ada Federasyonumuzca Voleybol sporuna yapılan katkı ve verilen destek nedeniyle plaket verildi. Başkanımız Mehmet TOP’un aynı tarihte İstanbul’da Amatör İşler Kurulu toplantısında olması nedeniyle ödülünü Başkanımız adına Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK aldı.

Çok başarılı geçen ve katılımcıların gönüllerince eğlendikleri gece nedeniyle  başta Voleybol İl Temsilcimiz Ümit Zafer DOKUCU olmak üzere emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

ASKF