Yeni Milasspor Kulübümüz 13.10.2017 tarihinde düzenlemiş olduğu şampiyonluk gecesinde kupasına aldı.

2016-2017 Futbol sezonu Süper Amatör Lig şampiyonu olan Yeni Milassporun şampiyonluk kupasını Yeni Milassporun düzenlemiş olduğu gecede Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Milas  Belediye Başkanı ve Yeni Milassporun Onursal Başkanı Muhammet TOKAT’a  verdi.

Geceye Muğla Milletvekili Akın ÜSTÜNDAĞ, İstanbul Milletvekili İlhan CİHANER, Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Cumhur ÇOBAN, Milas  Belediye Başkanı Muhammet TOKAT, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, TFF Amatör İşler Kurul Üyesi ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, Federasyonumuz Genel Sekreteri Mustafa YANDIK ile Tesisler Sekreteri Şahin KIRKAN, başta Muğlaspor Kulüp Başkanımız Haluk BEYİMOĞLU olmak üzere birçok kulübümüzün başkan ve yöneticileri çok sayıda Milaslı katıldı.

Gecede Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan ÖZMEN, Milas  Belediye Başkanı Muhammet TOKAT, TFF Amatör İşler Kurul Üyesi ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP birer konuşma yaparak Yeni Milassporun başarısını kutladılar.

Kupa töreninden sonra geceye katılanlar Pusula grubu eşliğinde geç saatlere kadar gönüllerince eğlendiler.

Gece nedeniyle başta Yeni Milasspor Kulüp Başkanımız Hasan ÖZMEN ve Yönetim Kurulu olmak üzere emeği geçen katkısı olan herkesi kutlarız.

Muğla ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.