Yeni Milasspor Kulübümüzce 3.sü düzenlenen “Geleneksel Dayanışma Yemeği ve Gala Gecesi” 23 Eylül 2014  Salı günü Milas’da Karya Kır Düğün Bahçesinde yapıldı.

Çok yoğun bir katılımın olduğu geceye Milas Kaymakamı Fuat GÜREL, Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir ÇEKER ile birlikte birçok yetkili ve protokol üyesi katıldı. Geceye Federasyonumuz adına Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK, Mali
Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA, Eğitim Sekreterimiz Ersin KÖKSAL ve Milas İlçe Temsilcimiz Zekai KORKMAZ’da katıldı. Ayrıca Milas’daki birçok spor kulübümüzün Başkan ve yöneticileri ile Milas’dan, çevre mahallelerden gelen çok sayıda Milaslı eşleri ile birlikte geceye katıldı.

Gecede Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Cenker ÇETİN, Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Bekir ÇEKER ile Milas Belediye Başkanımız Muhammet TOKAT birer konuşma yaparak  gecenin
anlam ve önemine değindiler.
Federasyon Başkanımız Mehmet TOP yaptığı konuşmada “1978 yılında kurulan Yeni Milasspor Kulübümüzün İlimize ve İlçemize bir çok genç yetiştirmiş ve spora büyük bir katkı sağlanmış bir kulübümüzdür. Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Kümede 2. olmasına rağmen Alt yapı liglerinde 5 kategoride İlimizi temsilen Türkiye Şampiyonalarına katılarak başarılı sonuçlar elde etmiş,  U-16 Liginde ise bu kategoriye katılan Türkiye’deki 1263 takım arasında 3.olarak çok büyük bir başarı elde etmiştir. Bu başarıda emeği geçenleri bir kez daha kutluyorum. Milas’taki saha eksikliğimizin başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Bekir ÇEKER ve Milas Belediye Başkanımız Muhammet TOKAT olmak üzere diğer yetkililerimizin katkı ve destekleri ile en kısa sürede çözüleceğine inanıyorum” dedi.
Konuşmalardan sonra Milas Kaymakamı Fuat GÜREL, Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT ve Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Cenker ÇETİN’e katkıları nedeni ile birer plaket verildi.

Gece Ümit BESEN’in konseri ile geç saatlere kadar sürerken katılımcılar eşleri ile birlikte gönüllerince eğlendiler.

Çok başarılı geçen gece nedeniyle başta Yeni Milasspor Kulüp Başkanımız Cenker ÇETİN olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine, emeği geçenlere ve bütün katılımcılara teşekkür ederiz.

ASKF 

 

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.