Federasyonumuz Yönetim Kurulu 06.05.2014 tarihinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Opr.Dr. Osman GÜRÜN’ü makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Ziyarette Federasyon Başkanımız Mehmet TOP Federasyonumuz çalışmaları hakkında bilgi sunduktan sonra “Amatör Sporun sorun ve Taleplerini içeren” bir dosyayı Büyükşehir Beledİye  Başkanımıza sunarak amatörlerin sorunlarının çözümü için Federasyonumuzla işbirliği yapılmasını ayrıca kapanan Beldelerdeki spor kulüplerinin faaliyetlerine devamı için Büyükşehir Belediyesinin yardım ve destek vermesini talep etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Opr.Dr. Osman GÜRÜN’de ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdikten sonra Büyükşehir Belediyesinde Spor Dairesi Başkanlığı oluşturulacağını sorunların ve çözümlerin bu başkanlıkla birlikte yürütülmesini Büyükşehir Belediyesi olarak İlimizde bütün branşların daha aktif hale gelebilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi.

Federasyonumuz yönetimi olarak İlimizin ilk Büyükşehir Belediye Başkanı olan Opr.Dr. Osman GÜRÜN’e ve ekibine başarılar dileriz.

ASKF