Muslihittin Mah. Çiğdem Sok. No:6 MUĞLA
0 252 212 62 66
muglaaskf@gmail.com
ANA SAYFA
KURULLAR
YÖNETİM KURULU
DENETİM KURULU
ASKF DİSİPLİN KURULU
ONUR KURULU
ÜST KURUL DELEGELER
İLÇE TEMSİLCİLERİMİZ
FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU
İL HAKEM KURULU
TERTİP KURULU
TÜZÜK
LİG STATÜLERİ
FİKSTÜR
LİGLER
BİLGİ BANKASI
KULÜPLER
TEKNİK ADAMLAR
OYUNCULAR
STADLAR
FORMLAR VE EKLER
CEZA LİSTESİ
FİDK KARARLARI
GOL KRALLIĞI
İLETİŞİM
Menü
ANA SAYFA
KURULLAR
YÖNETİM KURULU
DENETİM KURULU
ASKF DİSİPLİN KURULU
ONUR KURULU
ÜST KURUL DELEGELER
İLÇE TEMSİLCİLERİMİZ
FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU
İL HAKEM KURULU
TERTİP KURULU
TÜZÜK
LİG STATÜLERİ
FİKSTÜR
LİGLER
BİLGİ BANKASI
KULÜPLER
TEKNİK ADAMLAR
OYUNCULAR
STADLAR
FORMLAR VE EKLER
CEZA LİSTESİ
FİDK KARARLARI
GOL KRALLIĞI
İLETİŞİM
Ana Sayfa
Fikstür
LİG SEÇİN
BAL LİGİ 5.GRUP
VALİLİK KUPASI
SÜPER AMATÖR LİG
1.AMATÖR LİGİ
2.AMATÖR LİGİ
U18 LİGİ
U17 LİGİ
U16 LİGİ
U15 LİGİ
U14 LİGİ
U13 LİGİ
U12 LİGİ
U11 LİGİ
BAL 2023/2024 SEZONU
BAL LİGİ 5.GRUP
GRUPLAR :
5.GRUP
1.DEVRE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
2.DEVRE
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
23. HAFTA
21.04.2024
Pazar
15:00
IRLIGANLISPOR
Ligden Çıkarıldı
0-3
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
Hükmen
21.04.2024
Pazar
15:00
SÖKE SPOR
3-1
SİVASLI BELEDİYE SPOR
21.04.2024
Pazar
15:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
2-5
YATAĞANSPOR
21.04.2024
Pazar
15:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
0-1
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
21.04.2024
Pazar
15:00
MUĞLASPOR
Hükmen
3-0
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Ligden Çıkarıldı
ATATÜRK
21.04.2024
Pazar
15:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
2-0
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
21.04.2024
Pazar
15:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
2-3
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
YILLIK FİKSTÜR
1. HAFTA
14.10.2023
Cumartesi
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
0-1
SÖKE SPOR
15.10.2023
Pazar
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
2-0
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
15.10.2023
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
3-0
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
15.10.2023
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
1-3
MUĞLASPOR
15.10.2023
Pazar
14:00
YATAĞANSPOR
7-0
SİVASLI BELEDİYE SPOR
MİLAS
15.10.2023
Pazar
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
0-3
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
15.10.2023
Pazar
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
4-0
IRLIGANLISPOR
2. HAFTA
22.10.2023
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
1-1
MUĞLASPOR
22.10.2023
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
1-4
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
22.10.2023
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
0-3
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
22.10.2023
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
2-1
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
22.10.2023
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
2-0
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
22.10.2023
Pazar
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
2-2
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
22.10.2023
Pazar
14:00
YATAĞANSPOR
1-0
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
ATATÜRK
3. HAFTA
28.10.2023
Cumartesi
13:30
MUĞLASPOR
2-0
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
ATATÜRK
28.10.2023
Cumartesi
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
1-1
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
29.10.2023
Pazar
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
0-1
YATAĞANSPOR
29.10.2023
Pazar
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
4-1
SİVASLI BELEDİYE SPOR
29.10.2023
Pazar
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
0-3
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
29.10.2023
Pazar
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
2-1
IRLIGANLISPOR
29.10.2023
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
1-0
SÖKE SPOR
4. HAFTA
05.11.2023
Pazar
13:00
YATAĞANSPOR
0-0
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MİLAS
05.11.2023
Pazar
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
0-5
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
05.11.2023
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
3-2
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
05.11.2023
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
1-2
Seyircisiz
MUĞLASPOR
05.11.2023
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
1-0
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
05.11.2023
Pazar
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
1-3
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
05.11.2023
Pazar
15:00
IRLIGANLISPOR
3-3
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
5. HAFTA
11.11.2023
Cumartesi
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
0-1
YATAĞANSPOR
12.11.2023
Pazar
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
0-0
SİVASLI BELEDİYE SPOR
12.11.2023
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
1-1
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
12.11.2023
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
1-0
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
12.11.2023
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
Hükmen
3-0
IRLIGANLISPOR
ATATÜRK
12.11.2023
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
3-0
SÖKE SPOR
12.11.2023
Pazar
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2-1
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
6. HAFTA
19.11.2023
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
1-4
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
19.11.2023
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
1-2
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
19.11.2023
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
0-0
MUĞLASPOR
19.11.2023
Pazar
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
0-2
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
19.11.2023
Pazar
14:00
YATAĞANSPOR
3-0
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
YATAĞAN
19.11.2023
Pazar
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
0-1
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
19.11.2023
Pazar
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
0-1
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
7. HAFTA
25.11.2023
Cumartesi
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
0-2
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
26.11.2023
Pazar
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
2-3
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
26.11.2023
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
0-2
YATAĞANSPOR
26.11.2023
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
1-0
SÖKE SPOR
26.11.2023
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
4-0
SİVASLI BELEDİYE SPOR
ATATÜRK
26.11.2023
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
1-0
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
26.11.2023
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
1-1
IRLIGANLISPOR
8. HAFTA
03.12.2023
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
0-1
SÖKE SPOR
03.12.2023
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
1-0
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
03.12.2023
Pazar
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
0-4
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
03.12.2023
Pazar
14:00
YATAĞANSPOR
1-2
MUĞLASPOR
YATAĞAN
03.12.2023
Pazar
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
1-3
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
03.12.2023
Pazar
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
0-3
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
03.12.2023
Pazar
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
1-0
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
9. HAFTA
10.12.2023
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
4-0
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
ATATÜRK
10.12.2023
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
0-0
YATAĞANSPOR
10.12.2023
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
6-1
SİVASLI BELEDİYE SPOR
10.12.2023
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
0-1
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
10.12.2023
Pazar
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
4-0
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
10.12.2023
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
2-2
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
10.12.2023
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
3-1
IRLIGANLISPOR
10. HAFTA
20.12.2023
Çarşamba
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
2-0
IRLIGANLISPOR
20.12.2023
Çarşamba
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
0-1
SÖKE SPOR
20.12.2023
Çarşamba
14:00
YATAĞANSPOR
1-2
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
YATAĞAN
20.12.2023
Çarşamba
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
1-1
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
20.12.2023
Çarşamba
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
0-0
MUĞLASPOR
20.12.2023
Çarşamba
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
0-2
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
20.12.2023
Çarşamba
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
2-2
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
11. HAFTA
24.12.2023
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
2-1
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
ATATÜRK
24.12.2023
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
0-1
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
24.12.2023
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
0-1
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
24.12.2023
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
1-0
YATAĞANSPOR
24.12.2023
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
4-3
SİVASLI BELEDİYE SPOR
24.12.2023
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
2-1
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
24.12.2023
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
1-0
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
12. HAFTA
30.12.2023
Cumartesi
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
0-1
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
30.12.2023
Cumartesi
14:00
YATAĞANSPOR
5-0
IRLIGANLISPOR
ATATÜRK
30.12.2023
Cumartesi
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
0-1
SÖKE SPOR
30.12.2023
Cumartesi
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1-1
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
30.12.2023
Cumartesi
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
1-2
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
30.12.2023
Cumartesi
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
0-1
MUĞLASPOR
30.12.2023
Cumartesi
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
1-2
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
13. HAFTA
07.01.2024
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
1-0
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
ATATÜRK
07.01.2024
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
2-2
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
07.01.2024
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
3-1
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
07.01.2024
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
1-2
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
07.01.2024
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
0-1
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
07.01.2024
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
0-0
YATAĞANSPOR
07.01.2024
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
1-0
SİVASLI BELEDİYE SPOR
14. HAFTA
04.02.2024
Pazar
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
0-8
YATAĞANSPOR
04.02.2024
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
7-0
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
04.02.2024
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
0-1
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
04.02.2024
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
0-2
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
04.02.2024
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
0-2
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
04.02.2024
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
0-0
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
04.02.2024
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
0-0
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
ATATÜRK
15. HAFTA
11.02.2024
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
2-1
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
ATATÜRK
11.02.2024
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
4-1
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
11.02.2024
Pazar
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
2-2
SÖKE SPOR
11.02.2024
Pazar
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
1-2
IRLIGANLISPOR
11.02.2024
Pazar
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1-3
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
11.02.2024
Pazar
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
2-1
SİVASLI BELEDİYE SPOR
11.02.2024
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
1-4
YATAĞANSPOR
16. HAFTA
18.02.2024
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
0-2
MUĞLASPOR
18.02.2024
Pazar
14:00
YATAĞANSPOR
1-2
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
ATATÜRK
18.02.2024
Pazar
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
2-6
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
18.02.2024
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
3-0
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
18.02.2024
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
1-1
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
18.02.2024
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
2-3
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
18.02.2024
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
0-1
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
17. HAFTA
25.02.2024
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
1-2
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
25.02.2024
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
1-2
SÖKE SPOR
ATATÜRK
25.02.2024
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
1-0
IRLIGANLISPOR
25.02.2024
Pazar
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
0-2
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
25.02.2024
Pazar
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
4-1
SİVASLI BELEDİYE SPOR
25.02.2024
Pazar
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1-2
YATAĞANSPOR
25.02.2024
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
2-0
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
18. HAFTA
02.03.2024
Cumartesi
14:00
YATAĞANSPOR
5-2
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
YATAĞAN SENTETİK
03.03.2024
Pazar
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
1-5
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
03.03.2024
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
2-0
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
03.03.2024
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
0-2
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
03.03.2024
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
1-2
MUĞLASPOR
03.03.2024
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
1-4
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
03.03.2024
Pazar
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
1-7
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
19. HAFTA
10.03.2024
Pazar
14:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
1-0
SÖKE SPOR
10.03.2024
Pazar
14:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
0-1
IRLIGANLISPOR
10.03.2024
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
2-1
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
ATATÜRK
10.03.2024
Pazar
14:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
8-0
SİVASLI BELEDİYE SPOR
10.03.2024
Pazar
14:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
1-2
YATAĞANSPOR
10.03.2024
Pazar
14:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
3-0
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
10.03.2024
Pazar
14:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
2-0
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
20. HAFTA
16.03.2024
Cumartesi
14:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
0-6
MUĞLASPOR
17.03.2024
Pazar
14:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
2-1
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
17.03.2024
Pazar
14:00
IRLIGANLISPOR
0-1
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
17.03.2024
Pazar
14:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1-0
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
17.03.2024
Pazar
14:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
0-1
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
17.03.2024
Pazar
14:00
YATAĞANSPOR
1-0
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
YATAĞAN SENTETİK
17.03.2024
Pazar
14:00
SÖKE SPOR
0-0
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
21. HAFTA
24.03.2024
Pazar
15:00
SÖKE SPOR
3-2
IRLIGANLISPOR
24.03.2024
Pazar
15:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
0-2
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
24.03.2024
Pazar
15:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
6-0
SİVASLI BELEDİYE SPOR
24.03.2024
Pazar
15:00
MUĞLASPOR
2-1
YATAĞANSPOR
ATATÜRK
24.03.2024
Pazar
15:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
3-1
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
24.03.2024
Pazar
15:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
Hükmen
3-0
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Bu Maça Gitmedi
24.03.2024
Pazar
15:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
3-1
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
22. HAFTA
06.04.2024
Cumartesi
15:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
0-8
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
06.04.2024
Cumartesi
15:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Bu Maça Gitmedi
0-3
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
Hükmen
07.04.2024
Pazar
15:00
IRLIGANLISPOR
Bu Maça Çıkmadı
0-3
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
Hükmen
07.04.2024
Pazar
15:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
4-0
SÖKE SPOR
07.04.2024
Pazar
15:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
1-0
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
07.04.2024
Pazar
15:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
0-2
MUĞLASPOR
07.04.2024
Pazar
15:00
YATAĞANSPOR
2-0
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
YATAĞAN SENTETİK
23. HAFTA
21.04.2024
Pazar
15:00
IRLIGANLISPOR
Ligden Çıkarıldı
0-3
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
Hükmen
21.04.2024
Pazar
15:00
SÖKE SPOR
3-1
SİVASLI BELEDİYE SPOR
21.04.2024
Pazar
15:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
2-5
YATAĞANSPOR
21.04.2024
Pazar
15:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
0-1
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
21.04.2024
Pazar
15:00
MUĞLASPOR
Hükmen
3-0
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Ligden Çıkarıldı
ATATÜRK
21.04.2024
Pazar
15:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
2-0
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
21.04.2024
Pazar
15:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
2-3
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
24. HAFTA
28.04.2024
Pazar
15:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
-
MUĞLASPOR
28.04.2024
Pazar
15:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Ligden Çıkarıldı
-
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
28.04.2024
Pazar
15:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
-
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
28.04.2024
Pazar
15:00
YATAĞANSPOR
-
SÖKE SPOR
YATAĞAN SENTETİK
28.04.2024
Pazar
15:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
-
IRLIGANLISPOR
Ligden Çıkarıldı
28.04.2024
Pazar
15:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
-
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
28.04.2024
Pazar
15:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
-
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
25. HAFTA
05.05.2024
Pazar
16:00
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
-
SİVASLI BELEDİYE SPOR
05.05.2024
Pazar
16:00
IRLIGANLISPOR
Ligden Çıkarıldı
-
YATAĞANSPOR
05.05.2024
Pazar
16:00
SÖKE SPOR
-
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
05.05.2024
Pazar
16:00
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
-
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Ligden Çıkarıldı
05.05.2024
Pazar
16:00
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
-
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
05.05.2024
Pazar
16:00
MUĞLASPOR
-
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
ATATÜRK
05.05.2024
Pazar
16:00
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
-
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
26. HAFTA
12.05.2024
Pazar
16:00
ANTALYA KUMLUCA BLD.SPOR
-
MUĞLASPOR
12.05.2024
Pazar
16:00
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
-
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.İ G.S.K
12.05.2024
Pazar
16:00
ZOROĞLU İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
-
YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR
12.05.2024
Pazar
16:00
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Ligden Çıkarıldı
-
SÖKE SPOR
12.05.2024
Pazar
16:00
KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR
-
IRLIGANLISPOR
Ligden Çıkarıldı
12.05.2024
Pazar
16:00
YATAĞANSPOR
-
MANAVGAT BELEDİYE SPOR
YATAĞAN
12.05.2024
Pazar
16:00
SİVASLI BELEDİYE SPOR
-
DİDİM BLD. SAYGIN YAPISPOR
SEZON
2022/2023
2023/2024
LİGLER
> BAL LİGİ 5.GRUP
> VALİLİK KUPASI
> SÜPER AMATÖR LİG
> 1.AMATÖR LİGİ
> 2.AMATÖR LİGİ
> U18 LİGİ
> U17 LİGİ
> U16 LİGİ
> U15 LİGİ
> U14 LİGİ
> U13 LİGİ
> U12 LİGİ
> U11 LİGİ
Hızlı Erişim
Sağlıkçı Görev Listesi
Saha Komiseri Görev Listesi
Haftanın Maçları
Maç Sonuçları
Toplu Puan Durumu
Ceza Listesi
Futbol İl Disiplin Kurulu Kararları
Formlar ve Ekler
Sağlıkçı Başvuru Formu
Kitaplar
AMATÖR ESASLAR
Hava Durumu
MUĞLA
5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNLERİ
İLÇELER İÇİN TIKLAYIN
©
Muğla ASKF
-
2024
Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site
Projesi Kapsamında
Tarafından Tasarlanmıştır