26.BAŞKANLAR KURULU TOPLANTIMIZ 09 AĞUSTOS 2023 ÇARŞAMBA GÜNÜ FEDERASYONUMUZDA YAPILACAKTIR

26.BAŞKANLAR KURULU TOPLANTIMIZ 09 AĞUSTOS 2023 ÇARŞAMBA GÜNÜ FEDERASYONUMUZDA YAPILACAKTIR

Federasyonumuzun Yönetim Kurulu 21.07.2023 tarihinde yaptığı toplantıda; Federasyonumuz 26.Başkanlar Kurulu toplantısının 09 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 15.00′da Federasyonumuz merkezinde yapılmasını kararlaştırmıştır.

Toplantıya İlimizdeki Spor Kulüplerinin Başkan ve Yöneticileri ile birlikte, Federasyonumuz Yönetim, Denetim, Displin ve Onur Kurulu  üyeleri ile Federasyonumuz İlçe Temsilcileri de katılacaklardır.

Ayrıca, toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı, İl Hakem ve İl Disiplin Kurulu Başkanları  ile Futboldaki paydaşlarımızın  başkanları da davet edilmiştir.

Toplantıda belirlenen gündem içeriğinde sporun çeşitli sorunları tartışılarak; kulüp yetkilerimiz ve katılımcılarla fikir alışverişinde bulunulacak, ayrıca Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları kanunu ile Spor Kulüpleri ve Spor Anonim şirketleri Tescil Yönetmeliği ile diğer yönetmelik ve geçtiğimiz sezonun değerlendirmesi yapılarak yeni sezonla ilgili bilgilendirmeler yapılıp, programlar tartışılarak karara bağlanacak,   Tertip Kurullarının seçimi yapılacaktır.

Spor kulüplerimize önemle duyurulur.
ASKF


 

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır